Kompas dietetyczny

Kompas dietetyczny

Autor: Bas Kast

Kiedy ciało wysłało mu sygnał alarmowy (ból w piersiach). Bas Kast zaczął czytać prace naukowe i analizować wyniki badań. by znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania:

Jaki sposób odżywiania jest najzdrowszy?

Czy istnieje jedna dieta dobra dla każdego?

Jak odżywiają się ludzie. którzy w dobrym zdrowiu dożywają późnej starości?

Efektem jego pracy jest ta książka. Dowiesz się z niej. co jest prawdą. a co traktować z przymrużeniem oka. Poznasz zasady. którymi warto się kierować przy komponowaniu własnego jadłospisu. i nauczysz się dokonywać świadomych wyborów żywieniowych.

„Kompas dietetyczny” wskazuje właściwy kierunek – zdrowe życie!

Bas Kast studiował psychologię i biologię w Konstancji. Bochum oraz

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40.9


https://woblink.com/product-publication/download/26491/epub

1:

:

Cena:


Niespokojna Afryka

Autor: Anna Cielecka

Autorka publikowała artykuły o kulturze i literaturze afrykańskiej oraz wydała obszerną pracę popularnonaukową ‚Olbrzym w słońcu’. Jej najnowsza książka zawiera wspomnienia z pobytu w Egipcie. Etiopii. Nigerii. Beninie i Togo. Są to barwne opowieści o krajach szczycących się długoletnią historią. o ludziach i obyczajach. Nie pominięto także legend. mitów i prastarych wierzeń. ‚Niespokojna Afryka’ w ciekawy sposób przybliża Czytelnikowi mniej znane sfery życia oraz problemy burzliwych przemian politycznych i społecznych Czarnego Kontynentu. Na tle teraźniejszości i obrazów przeszłości przewijają się postacie Polaków. których los rzucił w odległe zakątki świata. Książka dla każdego. kto interesuje się niezwykłą przygodą. egzotyczną przyrodą i pragnie poszerzyć wiedzę o dalekich krajach.

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 19pielęgnowanie, stulecie winnych ci którzy wierzyli, mirosław stec, natalia lemann, elon musk książka, korea południowa republika żywiołów, moje kompetentne dziecko, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie audiobook, tischner filozofia dramatu, bad boy’s girl 2 pdf, dzieje grzechu pdf, kolejne 365 dni książka, irena kamińska, ebooki za darmo do pobrania, lecznicza głodówka małachow, na zawsze przyjaciele dziubak, muza arabska…