Supercepcja. Porwanie

Supercepcja. Porwanie

Autor: Katarzyna Gacek

Co zrobisz. by uratować najlepszego przyjaciela?

Janek. Zosia. Klara. Julka i Tymek to paczka wystrzałowych przyjaciół. Co ich łączy? Supermoce!

 Janek ‒ doskonały wzrok

Klara ‒ perfekcyjny słuch

Julka ‒ superczuły dotyk

Zosia ‒ niezawodny węch

Tymek ‒ idealny smak

 

Fajnie mieć kumpli. na których można polegać i którzy pomogą ci w największych tarapatach.

Zdaje się. że tym razem w niezłe kłopoty wpadł Tymek.

Jedyny ślad. jaki po nim pozostał. to ubrania nad rzeką. Ale umówmy się. Tymek nigdy by nie złożył ubrań w kostkę.

Grupa przyjaciół rusza na niebezpieczną akcję. Nie wiedzą. z kim przyjdzie im się zmierzyć. Ktoś zna ich sekret i chce przejąć ich moce.

Tymek jest kluczem do zagadki.

Co będą w sta

Wydawnictwo: Replika

Cena: 34.9


Dallas ’63

Autor: Stephen King

Najnowsza powieść Stephena Kinga Dallas ’63. która trafi do polskich czytelników w dniu światowej premiery 8 listopada 2011. odwołuje się do klasycznego motywu literatury fantastycznej. czyli podróży w czasie. Korzystając z tajemniczego portalu. główny bohater opowieści cofa się do 1958 roku i podejmuje próbę powstrzymania zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy’ego.

Ten prosty pomysł w rękach Kinga staje się pretekstem do odmalowania klimatu Stanów Zjednoczonych lat 60.. reinterpretacji mitu o śmierci amerykańskiego prezydenta oraz stworzenia alternatywnej wersji historii. Dallas ’63 to znakomita powieść zadająca pytanie: ‚co by było. gdyby…’ i badająca granice nieuchronności. elastyczności losu. A przy tym pasjonująca historia mężczyzny. który podejmuje walkę z czasem. I choć los

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 26.99


ISBN

9788381641166: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/optymizm-mimo-wszystko-komorowska-agata-178169u

Cena:


Wróbel w getcie

Autor: Kristy Cambron

Poruszająca opowieść o miłości i rodzinie w najmroczniejszych czasach

Gdy Kaja Makovsky dowiaduje się. że niemiecki terror dociera do Pragi. opuszcza Wielką Brytanię. żeby ratować swoją żydowską rodzinę. Kiedy jest już u celu. ucieczka okazuje się niemożliwa. a piekło wojny staje się jej bolesną codziennością. Kobieta trafia do getta w Terezinie. gdzie poznaje dziewczynkę. która niespodziewanie odmieni jej życie.

Kilkadziesiąt lat później Sera James i William Hanoverowie. bohaterowie „Motyla i skrzypiec”. w trakcie bajkowego ślubu zostają brutalnie rozdzieleni – mężczyzna zostaje oskarżony o przestępstwo. którego nie popełnił. a teraz grozi mu dziesięć lat więzienia. Sera postanawia zrobić wszystko. aby uratować swojego męża i ich wspólną przyszłość.

Losy dwóch kobi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 21.76


Ruiny czasu

Autor: Dariusz Czaja

Profesor Wiesław Juszczak to człowiek orkiestra. Prawdziwy polihistor. jak w starych dobrych czasach określano człowieka biegłego w różnych dziedzinach wiedzy. Książka jest zapisem rozmów z profesorem. a ich tematem są różne dziedziny sztuki: od filmu przez muzykę do malarstwa. Jej zwornikiem jest zaś namysł nad szeroko rozumianym aktem twórczym. W polu zainteresowań rozmówców znalazły się dzieła sztuki i artyści. którzy mocno współbrzmią z biografią intelektualną Juszczaka. W efekcie otrzymujemy przefiltrowany przez jednostkową wrażliwość. wielostronny i intrygujący zapis myślenia o fenomenie twórczości.

„Jest w tej rozmowie siła dwóch błyskotliwych umysłów i głębokich wrażliwości – na swój sposób osobnych. ale dobrze ze sobą rezonujących. darzących się szacunkiem i przyjaźnią (zaznaczoną dyskretnie. bez poklepywania się po ramieniu). Wiadomo. czyj to recital. ale wiadomo też. kto tu dyryguje. Czuje się w tym zapisie energię żywego dialogu. w którym jest lekkość. finezja. zwinny ruch myśli. ale i rzetelna erudycja. czasem zawrotna i onieśmielająca. nigdy jednak – przytłaczająca. Są momenty niemal intymne. jest uśmiech. chwilami zjawia się blik ironii. a nad tym wszystkim unosi się spokojna powaga rzeczy naprawdę ważnych.” prof. Paweł Próchniak

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


ISBN

9788366500259: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/dlugi-platek-morza-isabel-allende-anna-sawicka-188361u

Cena:tess gerritsen dawca pdf, techniki wywierania wpływu pdf, zmierzch osamu dazai, divinity original sin poradnik, puzyńska nora chomikuj, droga do rio, jojo moyes moje serce w dwóch światach pdf, meine kampf, jaja mężczyzny, nie tłumacz się działaj pdf, książki o seksie, awesta pdf, opowieści niewiernej, ryunosuke akutagawa…