Słownik frazeologiczny PWN

Słownik frazeologiczny PWN

Autor: Aleksandra Kubiak-Sokół

Nowe. zaktualizowane wydanie Słownika frazeologicznego PWN. Autorka odnotowuje zmiany. które dokonały się w polskiej frazeologii w ciągu ostatnich 11 lat.

Słownik:

• zawiera ponad 6000 haseł. przykłady ich użycia w tekstach literackich i prasowych.

• uwzględnia najnowsze zmiany w zasadach pisowni i interpunkcji przyjęte przez Radę Języka Polskiego.

• jest w pełni zmodernizowany. dostosowany do współczesnych standardów leksykograficznych oraz wyposażony w wykaz skrótów i praktyczne materiały pomocnicze dla korzystających z publikacji.

Język polski obfituje w związki frazeologiczne. Niektórych z nich używamy w codziennym komunikowaniu się. be

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


ZAPOMNIANY OGRÓD

Autor: Kate Morton

Straszliwy sekret…

W noc dwudziestych pierwszych urodzin Nell O’Connor poznaje sekret. który na zawsze zmieni jej życie. Kilkadziesiąt lat później Nell wsiada na pokład statku płynącego do Anglii. aby wreszcie odnaleźć prawdę o sobie. Droga wiedzie ją na smagane wiatrem wybrzeża Kornwalii. do tajemniczej posiadłości Blackhurst. należącej do arystokratycznej rodziny Mountrachet.

Tajemnicze dziedzictwo…

Po śmierci Nell jej wnuczka. Cassandra. otrzymuje niespodziewany spadek. Dom zwany Cliff Cottage i otaczający go ogród kryją w sobie tajemnice związane z rodziną Mountrachetów i zaginioną autorką mrocznych wiktoriańskich baśni. To tam Cassandra odkryje prawdę o swojej rodzinie i rozwikła stuletnią tajemnicę zaginionej dziewczynki.

Wydawnictwo: Wydawni

Cena:


:

:

Cena:


Wydawnictwo

Wydawnictwo M: Format

6947

https://woblink.com/product-publication/download/6947/epub: 1

Cena:popraw koronę, prawo karne w pigułce, james kalat biologiczne podstawy psychologii pdf, maurin, j beck, bajki terapeutyczne molicka pdf, nicram, paulo coelho alchemik pdf, kuchnie świata książka, masa o pieniądzach polskiej mafii, ten obcy czas akcji, harry potter i więzień azkabanu doc, galop 44 pdf, leksykon rzeczoznawcy majątkowego pdf, wygaszanie polski…