Novae Res

Novae Res

Format: EPUB.MOBI

46

1:

Cena:


Praktyczny kurs języka francuskiego

Autor: Beata Pawlikowska

To jest praktyczny kurs języka angielskiego. który uczy mówienia i rozmawiania.

Moja metoda polega na tym. żeby w instynktowny sposób nauczyć się praktycznego posługiwania się językiem obcym.

Mówisz na głos. powtarzasz poprawnie skonstruowane zdania. a jednocześnie podświadomie zapamiętujesz reguły. jakie rządzą budowaniem tych zdań.

Ćwicz codziennie.

Ćwicz mówienie na głos.

Szybko odkryjesz jak niesamowicie łatwo jest nauczyć się języka. który wydawał cię tak bardzo obcy. a teraz jest cudownie oswojony.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 24.9


ISBN

9788378930303: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/testament-prometeusza-pawel-kowal-177589u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/180160/epub

1: Autor

:

Cena:


Wybrana przez bogów

Autor: Magdalena Dzieżyk-Socha

Czy zastanawialiście się kiedyś. jak to by było. gdyby bogowie istnieli naprawdę? Jak wyglądałoby nasze życie. gdyby to oni decydowali o jego biegu? Czy nadal mielibyśmy szansę. by zmienić swój los?

Dziewiętnastoletnia Caro też się nigdy nad tym nie zastanawiała. aż do tego pamiętnego dnia. gdy na swojej drodze spotkała Nike. Nemezis i Zeusa. Od tego momentu jej głównym celem. między zajęciami na uczelni a prywatnym życiem. jest ratowanie przyjaciół przed tym. co nieuchronne. Obdarzona nadludzkimi mocami dziewczyna będzie musiała stoczyć niejedną walkę i odciąć się od wszystkich toksycznych relacji. które mogą przeszkodzić jej w zwycięstwie. Czy znajdzie się ktoś. kto pomoże jej w tym najtrudniejszym w życiu zadaniu?

Budzę się po kolejnej nocy

33: https://woblink.com/ebook/szpony-diabla-marek-boszko-rudnicki-177537u

Cena:


9788381476829

Wydawnictwo: Novae Res

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/man-size-daniel-wolyniec-177522u: https://woblink.com/product-publication/download/177522/epub

Cena:


ISBN

9788381476782: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/pasja-zycia-zycie-z-pasja-rodzicielstwo-anna-hildebrandt-mrozek-177524u

Cena:gra o tron audiobook peb, doktor z powieści żeromskiego, psychologia społeczna bogdan wojciszke pdf, burzliwe dzieje pirata rabarbara, biuro m, gonciarz płacze, tomasz kwarciński, nietzsche wola mocy, www.woblink, pantaleon i wizytantki, skąd przyszedł pies, bunda nieczułość, katarzyna michalak kropla nadziei, pacjentka mobi chomikuj, rzeczy których nie wyrzuciłem pdf, zygmunt miłoszewski ziarno prawdy, oznaczona w matematyce, peaky blinders historia prawdziwa, kora książka, biblia waginy, tajemnicza wyprawa tomka pdf, wrota obelisków…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin