Nokaut. Historia bokserki

Nokaut. Historia bokserki

Autor: Rylik Agnieszka

Nokaut to książka o dwóch kobietach: jedna rzuca się na swoje rywalki jak krwiożercza bestia i bez skrupułów powala je deski. druga jest wrażliwa. płacze na filmach o miłości i przyznaje. że w życiu sportowca zdarzają się bardzo trudne chwile. Białe i czarne. blaski i cienie – Agnieszka Rylik opowiada o drodze na sportowy szczyt. wielkim boksie i jego kulisach. karierze w mediach i o życiu prywatnym.

Wojciech Zawioła. który tę opowieść spisał. dokłada wstęp o historii boksu i kobietach. które wywalczyły sobie prawo do stawania na ringu.

Agnieszka Rylik – znana w świecie boksu jako „Lady Tyson” lub „Tyson w spódnicy”. Ze sportami walki związała się jako piętnastolatka. rozpoczynając treningi w kick boxingu. Po pół roku została mistrzynią Pols

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381177177: Wydawnictwo

27.9: https://woblink.com/ebook/wszystko-czego-pragne-j-daniels-emilia-skowronska-180229u

Cena:


ISBN

9788381171861: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/pod-szkarlatnym-niebem-sullivan-mark-anna-klingofer-szostakowska-180253u

Cena:


Blondynka w Paragwaju

Autor: Beata Pawlikowska

W najdalszym zakątku Paragwaju jest wioska. do której nie prowadzi żadna droga. Można tam tylko dopłynąć towarową łodzią. która raz w tygodniu wypływa z portu w odległym o trzy dni drogi mieście Concepción. To był mój cel. Dostać się do najdalej na północ wysuniętej ludzkiej osady położonej na bagnach tuż przy granicy z Brazylią i Boliwią.

Samotna wyprawa przez jeden z najmniej znanych krajów Ameryki Południowej. Pełna przygód. odkryć. zachwytów i smaku yerba mate. Największe wodospady świata Iguaçu i nowe zakończenie „Martina Edena”. które napisałam nocą płynąc łodzią po rzece Paragwaj.

Książka multimedialna z fotografiami i ponad 50 filmami nakręconymi na gorąco podczas z podróży.

Wydawnictwo: Edipresse Po

Cena: Mia Michelle


Those Extraordinary Twins

Autor: Mark Twain

Siamese twins – twins Chang and Eng Bunker. who were born with fused bodies. They lived 63 years. had good health. were married. had normal children. In 1829 they were brought to America. then they were taken and shown in Europe. Knowing the twins personally. the author took the liberty of telling about the curious details of their private life. which never penetrated the press.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9wesele stanisław wyspiański pdf, korespondencja dyplomatyczna, analiza matematyczna książka, błękitny dom, obraz czlowieka w tekstach kultury, położna z auschwitz pdf, jan wilkans, czasopiśmiennictwo, teoria literatury pdf, dariusz turek, anatomia świni, chyłka tom 5, fundamenty odżywiania, dziwadełka, intymne opowiadania, sławomir magala, mendel gdański maria konopnicka, niemiecki slang, nieoficjalny poradnik sw wg zombie, kamasutra ilustrowana książka, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf za darmo, życie społeczne…