Wizje. czyli jak nauka zmieni świat w XXI wieku

Wizje. czyli jak nauka zmieni świat w XXI wieku

Autor: Michio Kaku

Dokąd zmierza współczesna nauka? Jakie odkrycia w genetyce. kosmologii. badaniach nad sztuczną inteligencją przyniesie XXI wiek? Czy uda nam się rozpocząć podróże w czasie. dotrzeć do gwiazd i spotkać inne cywilizacje w kosmosie? Wizje co do przyszłości nauki snuje w tej książce fizyk teoretyk. który przyczynił się do rozwoju teorii strun. Wspomaga swą wyobraźnię rozmowami z blisko 150 znanymi uczonymi. nierzadko laureatami Nagrody Nobla.

Michio Kaku jest profesorem fizyki teoretycznej na City University w Nowym Jorku i jednym z twórców strunowej teorii pola. Wydał kilka książek. między innymi „Wszechświaty równoległe” i „Dalej niż Einstein”. a bestseller „Hiper­przestrzeń” jego autorstwa został uznany za najlepszą książkę popularnonaukową ro

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


Wampir

Autor: Władysław Stanisław Reymont

Wampir – powieść grozy. Główny bohater. poeta Zenon. jest emigrantem z Polski. który osiedlił się w Londynie. Tam znajduje stabilizację życiową oraz piękną narzeczoną Betsy. Jego życie komplikuje się w chwili. gdy pod wpływem przyjaciela ulega tajemnicom spirytyzmu. Poznaje hinduskiego guru oraz piękną i tajemniczą Daisy. Zafascynowany nią. coraz bardziej ulega jej urokowi. Za jej pośrednictwem kontaktuje się z duchami oraz staje się świadkiem satanistycznych rytuałów. Jego sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. gdy do Londynu przybywa dawna jego ukochana Ada. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Wampir_(powieść)

Wydawnictwo: Armoryka

Cena: 10


Odnalezieni. Prawdziwe historie adoptowanych

Autor: Anna Kamińska

Książka Anny Kamińskiej. autorki bestsellerowej Simony — jednego z największych hitów wydawniczych roku.

Czternaście opowieści o trudnych. ale ważnych spotkaniach. o poszukiwaniu najbliższych oraz o podróży w głąb siebie. Prawdziwe historie kilkunastu adoptowanych niegdyś bohaterów. którzy po latach decydują się odnaleźć swoje rodziny biologiczne.

Księgowa. artysta malarz. dyrektor dużej firmy. pedagog i inni. Jedni o swojej przeszłości dowiedzieli się od rodziców. niektórzy przypadkiem. inni od „życzliwych” znajomych lub złośliwych kolegów z podwórka. Wszyscy. chcąc poznać prawdę o sobie. postanowili stawić czoło lękowi i ruszyć na spotkanie z nieznanym. Efekty opisanych wyprawy okazują się różne — Kuba zaczyna inaczej malować. Ania postanawia walczyć z bulimią. Tomek nareszcie jest szczęśliwy. a Patrycja boi się odnalezionej siostry kryminalistki. Jedni silnie wiążą się z rodziną biologiczną. drudzy dopiero poznawszy swoich krewnych. potrafią docenić wartość miłości. którą otacza ich rodzina adopcyjna. I choć każda z tych historii jest wyjątkowa. to wszystkie niezwykle przejmujące.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 30.9


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

142118

https://woblink.com/product-publication/download/142118/epub: 1

Cena:edgar allan poe czarny kot, biały mustang audiobook chomikuj, joanna zawadzka moment życia 2, latajacy cyrk, gta 5 straż pożarna mapa, fast line milionera, wilk czerwony kapturek, niebieskie migdały książka, czarna wdowa na zawsze czerwona, marta kuligowska biografia, niedyskretnik, mapa gta 5 online, smsowa gra pdf, philip roth kompleks portnoya, 4 godzinny tydzień pracy audiobook, wieza switu, efektywne i atrakcyjne metody pracy z dziećmi, wakefield szczepienia, psy ras drobnych, inferno pdf, delaney lokatorka, ontologia sytuacji, darmowe e-book, homobiografie…