Serce w serce

Serce w serce

Autor: Grzegorz Kasjaniuk

Hafnarfjӧrdur na Islandii. polscy męczennicy (franciszkanie) w Peru. Gietrzwałd i osobiste nawrócenie autora. Wszystko to łączy ze sobą maleńka miejscowość pod Zambrowem i wydarzenia. które się w niej rozegrały. W poniedziałek rano. 30 lipca 1984 r. Siostra Czesława Polak (wtedy jeszcze osoba świecka) przechodziła skrajem sosnowego zagajnika z naręczem polnych kwiatów. Nagle zauważyła postać przypominającą Zbawiciela. Nieznajomy. w jasnej szacie. nieprzypominającej współczesnych ubrań. szedł z pochyloną głową. Dopiero kiedy postać nagle zniknęła z jej oczu. do Czesławy dotarło. że dane jej było spotkać na swojej drodze samego Jezusa Chrystusa. 6 grudnia 1992 r. S. Czesława widziała też Matkę Bożą zdążającą do kaplicy. Od tego momentu Niepokalana stale towarzyszy siostrze zakonnej w wizjach. To zdarzenie odmieniło życie Czesławy. a potem także wielu pielgrzymów. którzy nawiedzając to miejsce. byli świadkami nadprzyrodzonych zjawisk. Widywali krew na twarzy figury Jezusa w kaplicy. słyszeli śpiew aniołów. a kilka osób miało okazję dojrzeć słońce wirujące na niebie.
Przymierze Dwojga Serc – teraz złączy się z Twoim!

Nie sądziłem. że otworzy się przede mną i opowie o tym. co zdarzyło się w tym miejscu w 1984 roku. a także o późniejszych objawieniach. Nie podejrzewałem. że będę miał osobisty udział w wydarzeniach. które w Ostrożnem ciągle trwają. Polana. na której stoi kaplica p.w. Matki Bożej Anielskiej. jest już miejscem kultu. Wielu wiernych doznaje tam łask i jest uzdrawianych. W Ostrożnem zrozumiałem potrzebę zawierzenia się w akcie oddania Niepokalanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Jezusa. Zrozumiałem. że istnieją Dwa Serca tak ściśle ze sobą połączone. że jedno z Nich nie potrafi żyć bez drugiego. To One uczą nas doskonałej miłości. Serce Jezusa i Serce Maryi. Tam odnalazłem odpowiedź porywającą moje serce. Pośród anielskich chórów. w maleńkiej kapliczce. niedaleko Zambrowa.
Grzegorz Kasjaniuk

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99


Złoty pelikan

Autor: Chwin Stefan

Jakub. wykładowca jednego z uniwersytetów. dowiaduje się. że dziewczyna. którą oblał na egzaminie. prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Okoliczności sprawy pozwalają mu nie poczuwać się do żadnej winy. Jakub jednak przeżywa głębokie załamanie. Traci wszystko. Z sali uniwersyteckiej i eleganckiego mieszkania trafia na dworzec kolejowy. gdzie zaczyna żyć jak bezdomny.

Ta utrzymana w konwencji moralitetu „powieść idei”. nawiązująca do średniowiecznej legendy o św. Aleksym. mówi o poszukiwaniu duchowego oczyszczenia w cywilizacji nowoczesnej. w której rytuały utraciły swoją oczyszczającą moc a słowo ma rozchwiane znaczenia. nie dając nam oparcia w sytuacjach kryzysowych. Jej finał – utrzymany w ironiczno-melodramatycznym duchu – zostawia czytelnika przed otwartymi pytaniami o naturę prawdy. dob

:

Cena:


Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie

Autor: Stark

Ty też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli. które możesz malować na bolących miejscach. przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. Czytając opisy poszczególnych znaków przekonasz się. że nawet te zupełnie proste. jak pojedyncze kreski. charakteryzują się ogromnym potencjałem terapeutycznym. Korzystając z nich pomożesz sobie i bliskim w przypadku trudno gojących się ran. Zaufasz swojemu duchowemu przewodnictwu w wyborze symbolu. który stanie się Twoim opiekunem. Będziesz mógł harmonizować czakry oraz przenosić energię znaków na biżuterię lub kamień. aby stały się Twoim osobistym amuletem. Poznaj uzdrawiającą moc symboli.

:

Cena:


Fatalna czarownica

Autor: Jill Murphy

Mildred Hubble. to zwykła dziewczyna. której marzenie się spełniło – została uczennicą w Akademii Czarów Panny Cackle. Niestety Mildred należy do osób. które bez przerwy pakują się w kłopoty.

Pierwszy rok w Akademii panny Cackle zapowiada się emocjonująco: ceremonia rozdania kotów. wielka uroczystość z okazji Halloween i pokaz akrobacji na miotłach. który przygotować ma klasa pod opieką surowej Panny Hardbroom. Czy Mildred poradzi sobie na klasówce z eliksirów i czy da jej się uratować szkołę przed spiskiem złej siostry Panny Cackle?

Fatalna czarownica to powieść. która pokochały miliony młodych czytelników i widzów na całym świecie. Teraz z przygodami Midred mogą zapoznać się również ci z polskich fanów. którzy znali je dotąd tylko z Netflixa.

19.99: https://woblink.com/ebook/fatalna-czarownica-pechowe-zaklecie-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-michal-zacharzewski-tomasz-zajbt-aleksandra-zdan-bartlomiej-nawrocki-jill-murphy-148972u

Cena:ruth ware pod kluczem, nightfire, mój piękny syn chomikuj, łódź miasto po przejściach, spojrzenia pl, piękny dran, podstawy księgowości książka pdf, hobbes lewiatan pdf, ryszard wojnakowski, netflix coben, darmowe ebook, historia ameryki łacińskiej, maki pod monte cassino, nie moge cie zapomniec, 10 tajemnic medjugorie, podręcznik chemia klasa 7 nowa era pdf, pratchett pl, serce gangstera pdf doci, silmarillion audiobook pl, meritum ubezpieczenia, prawo administracyjne książka pdf, logika pdf, wyrok kafka, musso zjazd absolwentów, pięć języków miłości pdf…