Maigret i wyższe sfery

Maigret i wyższe sfery

Autor: Georges Simenon

Kiedy Armand de Saint-Hilaire zostaje znaleziony martwy w swoim gabinecie. sprawa trafia do Maigreta. Bo zastrzelony hrabia to były ambasador i do śledztwa należy podejść delikatnie.

Szybko się okaże. że to historia jak z taniego romansu. nawet jeśli wplątane są w nią osoby z wyższych sfer. A komisarz Maigret tego świata kompletnie nie zna. co od pierwszych chwil bardzo go irytuje.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


ISBN

9788726444292: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/polowanie-na-zone-michal-balucki-199176u

Cena:


Zakazane miejsca: Warsztat – opowiadanie erotyczne

Autor: Salt Vanessa

„Są nadzy. W kanale. z Mercedesem nad głową. Sebastian całuje Stellę po szyi. podczas gdy ona wymienia przednie przewody hamulcowe. Pracuje jak w transie. Wspomnienie penisa tryskającego w jej ustach miesza się z fantazją o tym. że niedługo będzie go miała w sobie. W swojej cipce. Nigdy nie była tak podniecona’.

Pewnego letniego wieczoru. gdy Stella. która pracuje jako mechanik. kończy pracę. pod warsztat podjeżdża dobrze ubrany. niebieskooki Sebastian w Mercedesie–Benzie W109. Nalega. by dziewczyna naprawiła zepsute hamulce w samochodzie. Stella odmawia. ale młody mężczyzna nie daje za wygraną. Jednocześnie Stella nie potrafi oprzeć się jego niebieskim oczom i czuje. jak on sam pożera ją wzrokiem. W końcu zgadza się mu pomóc. ale pod jednym warunkiem. Bardzo twardym warunkiem.

:

Cena:pokoj motyli, colleen hoover pdf polski, zamek z alabastru, trup na plaży i inne sekrety rodzinne, vetulani książki, cudowna podróż audiobook, gry anno, pozwól mi zostać pdf, głodówka małachowa, ksiazki online, chiński maharadża chomikuj, katarzyna waszyńska, książki o mafii i miłości, w imię boga…