Mock

Mock

Autor: Marek Krajewski

Wrocław. rok 1913.

Młody wachmistrz kryminalny Eberhard Mock może stracić wszystko. Dał się wplątać w obyczajowy skandal. grozi mu wyrzucenie z policji. Nie może pogrzebać kariery. zbyt wiele ma do stracenia. Z wściekłą determinacją rzuca się w wir śledztwa. które jest boleśnie nieprzewidywalne – albo ocali jego karierę. albo doprowadzi go do upadku.

W Hali Stulecia znaleziono nagie ciała czterech gimnazjalistów. Nad nimi niczym makabryczny Ikar wisi trup mężczyzny ze skrzydłami u ramion.

Czy to zbiorowe samobójstwo. a może rytualny mord? Kto jest winny? Żydzi? Masoni?

Mock nie przypuszcza nawet. że ta sprawa otworzy przed nim najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy. I sam przekona się. że w jego zawodzie nie ma miejsca ani na zaufanie. ani na litość.

Wolisz słuchać?

Sprawdź audiobooka – Mock. Czytany przez Krzysztofa Gosztyłe

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99


ISBN

9788381291736: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/stroze-jakub-cwiek-126107u

Cena:


Wszystko. czego pragnęliśmy

Autor: Emily Giffin

Nina należy do elity i u boku bogatego męża prowadzi wygodne życie. jakiego zawsze pragnęła. Ich syn Finch właśnie dostał się na wymarzone studia w Princeton.

Tom jest samotnym ojcem i pracuje od rana do nocy. Rozpiera go duma. gdy jego córka Lyla dzięki stypendium zaczyna naukę w prywatnym liceum. Dziewczyna usilnie stara się dopasować do obcego jej otoczenia. choć latynoska uroda odziedziczona po matce wcale jej w tym nie pomaga.

Światy Niny i Toma zderzają się gwałtownie. gdy w szkole wybucha skandal obyczajowy z udziałem ich dzieci.

Pośród piętrzących się kłamstw bohaterowie będą musieli przemyśleć relacje z najbliższymi i odpowiedzieć sobie na ważne pytanie: czego naprawdę pragną?

Emily Giffin w zaskakująco dojrzałej i aktualnej społecznie pow

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


:

:

Cena:


Food Pharmacy

Autor: Lina Nertby Aurell

Cześć! Jesteśmy Lina i Mia. Jako fanatyczki żywieniowe postanowiłyśmy – z pomocą profesora medycyny Stiga Bengmarka – wgryźć się w temat związku odżywiania ze stanem zdrowia. Zaczęłyśmy prowadzić bloga o diecie przeciwzapalnej i przetestowałyśmy na sobie różne sposoby odżywiania.

Czy słyszeliście. że za odporność organizmu w 80% odpowiada jelito grube? Czy wiecie. co jeść. aby uniknąć stanów zapalnych? Czy domyślacie się. co jest przyczyną większości dolegliwości? Oto sycąca porcja wiedzy doprawiona dobrym humorem.

Uwaga!

Skutki uboczne występujące po przeczytaniu naszej książki:

– nowe spojrzenie na jedzenie (podniebienie Ci podziękuje).

– mnóstwo energii (także w poniedziałkowe poranki).

– zadowolone bakteri

31.99: https://woblink.com/ebook/rok-krolika-joanna-bator-26701u

Cena:


Zrób to kochanie

Autor: Katarzyna Miller

Wiele ograniczeń tkwi wyłącznie w naszej głowie.„Nie wolno”. „nie wypada”. „nie rób”. „nie dotykaj” słyszymy od najmłodszych lat. W książce Zrób to kochanie Katarzyna Miller będzie namawiać do różnych rzeczy. A właściwie do zrobienia różnych rzeczy. Różnica jest istotna. Pewnie każdy zauważył. jak łatwo jest wiedzieć. co warto zrobić. i wyobrażać sobie. jak to robimy. a jak trudno zrobić to naprawdę.

A to właśnie działanie zmienia nas i świat.

Katarzyna Miller – psycholożka. psychoterapeutka. filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej. małżeńskiej i grupowej. Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło’. Wykładowczyni na podyplomowych Gender Studies na Uniwers

22: https://woblink.com/ebook/rosja-maksym-gorki-gorki-maksym-176657u

Cena:michał krajski, film art sztuka filmowa, pediatria kawalec, mroczna połowa, piotr cegłowski, wazo, audiobook pobierz, pamiętnik czarnego noska pdf za darmo, skoczkowie tajemnice mistrzów, barok renesans, dom z dwiema wieżami, e biblioteka za darmo, kosmetyka stosowana pdf, origami pdf, jadwigi staniszkis…