Kamfora

Kamfora

Autor: Małgorzata Łatka

NAWET TO. CZEGO NIE POWIESZ. MOŻE ZOSTAĆ UŻYTE PRZECIWKO TOBIE

W centrum Krakowa dochodzi do wstrząsającego odkrycia. Brutalnie okaleczone ciało kobiety zostaje odnalezione w parku. Przyczyna śmierci – liczne ciosy zadane ostrym narzędziem. W ciągu kilku miesięcy już trzy ofiary zamordowano w podobny sposób. Prowadzący sprawę komisarz Jakub Zagórski jest pewien. że ma do czynienia z seryjnym zabójcą.

Co łączy te kobiety? Przypadek czy misternie ułożony plan?

Komisarz Zagórski zwraca się o pomoc do Leny Zamojskiej – specjalistki od mowy ciała. Jej wiedza i doświadczenie mają pomóc w ujęciu przestępcy. Śledztwo nabiera tempa. Czy uda im się powstrzymać mordercę zanim zginie kolejna kobieta?

Po lekturze „Kamfory” już nic nie będzie takie samo jak wcześniej. Polecam.

<

33.68: https://woblink.com/ebook/siec-alice-quinn-kate-185790u

Cena:


ISBN

9788380756618: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zostan-ze-mna-k-a-tucker-143974u

Cena:ostatni mohikanin pdf, puls życia klasa 7 sprawdziany pdf, siła perswazji, chłopcy z placu broni mp3, algorytmy diagnostyczne i lecznicze w praktyce sor, słownik frazeologiczny, hiszpański dla dzieci pdf, maciej s, parabellum remigiusz mróz, feynmana wykłady z fizyki pdf, borewicz porucznik, obrońca jakiejś idei, historia niewolnictwa, blog kaczorowska, darmowe pdf książki, shadow of the tomb raider poradnik, legend of grimrock poradnik, agatha christie ebook, sprawdzian z matematyki klasa 3 szkoła podstawowa…