ISBN

ISBN

9788379619993: Wydawnictwo

Format

22.4: https://woblink.com/ebook/dlaczego-rekiny-nie-chodza-do-dentysty-ch

Cena:


Middlemarch

Autor: George Eliot

Set in the fictitious Midlands town of Middlemarch during 1829–32. and widely considered the greatest of Victorian novels. It comprises several distinct (though intersecting) stories and a large cast of characters: Dorothea Brooke. the heroine. idealistic but naive; Rosamond Vincy. beautiful and egoistic: Edward Casaubon. the dry-as-dust scholar: Tertius Lydgate. the brilliant but morally-flawed physician: the passionate artist Will Ladislaw: and Fred Vincy and Mary Garth. childhood sweethearts whose charming courtship is one of the many humorous elements in the novel’s rich comic vein. Significant themes include the status of women. the nature of marriage. idealism. self-interest. religion. hypocrisy. political reform. and education. It is a fantastic story where the destinies of several locals meet and where from the very first pages we embark in a great adventure!

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Sztuczki survivalowe

Autor: Paweł Frankowski

NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI SZTUKI PRZETRWANIA:Poznasz skuteczne metody wydostania się z opresji. np. tonącego samochodu. strzelaniny. pożaru lasu.Wykonasz improwizowane ubranie. tymczasowe schronienie czy własną folię NRC.Przygotujesz filtry wodne i pojemniki do przenoszenia płynów.Sporządzisz lekarstwa. a także pożywienie z owoców lasu. łąki i parku miejskiego.Nauczysz się rozpalać. utrzymać i ukrywać ognisko.Dowiesz się. jak stworzyć nóż i puszkę survivalową z dostępnych akcesoriów życia codziennego.Napotykasz trudności? Skorzystaj z zawartych w poradniku narzędzi i rad!Obudź w sobie narodową zapobiegliwość i zaradność. Tylko przygotowani przetrwają!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9


Klątwa tytana

Autor: Rick Riordan

Kiedy Percy Jackson dostaje od swojego najlepszego kumpla Grovera pilną wiadomość z prośbą o pomoc. natychmiast przygotowuje się do walki.

Przyjaciele ruszają na ratunek i odkrywają. że Grover spotkał kogoś wyjątkowego: dwoje potężnych dzieci półkrwi o nieznanym pochodzeniu. Ale to nie wszystko. co ich czeka. Król tytanów Kronos uknuł najbardziej podstępny ze swoich planów. a młodzi herosi mają być jego ofiarami.

Nie tylko oni są w niebezpieczeństwie. Przebudził się starożytny potwór zdolny zniszczyć Olimp. a Artemida. jedyna bogini. która potrafi go wytropić. zaginęła. Percy i przyjaciele wraz z Łowczyniami Artemidy mają tylko tydzień. żeby odnaleźć porwaną boginię i rozwiązać tajemnicę potwora. na którego polowała. A po drodze będą się musieli zmi

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99


Dobry ojciec

Autor: Diane Chamberlain

Ukochana córka. Rozpaczliwy wybór. Droga. z której nie ma odwrotu…

Nowość w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Przed czterema laty dziewiętnastoletni Travis Brown dokonał wyboru: sam wychowa nowo narodzoną córkę. Kiedy większość jego przyjaciół imprezowała i chodziła na randki. Travis siedział w domu. zmieniał pieluszki i martwił się o pieniądze na życie. nigdy jednak nie żałował tej decyzji. Bella jest światłem jego życia. Kiedy jednak Travis traci pracę i dom. bezpieczeństwo – które z takim trudem stworzył dla Belli – zaczyna się chwiać.

A potem następuje cud. Praca w Raleigh może poprawić ich los. Musi. Ale gdy Travis przyjeżdża do miasta. przekonuje się. że nie chodzi o pracę. a udział w przestępstwie. które zapewni szybkie pieniądze bez żadnych konsekwencji. Czy aby na pewno?

Co sprawia. że stajemy się dobrymi rodzicami? Czy dobro dziecka może usprawiedliwić działania poza prawem? Jak daleko mogłabyś się posunąć. chcąc chronić swoje dziecko?

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką dwudziestu dwóch powieści. Dotychczas nakładem Prószyński i S-ka ukazały się: „Prawo matki”. „Kłamstwa”. „Szansa na życie”. „Tajemnica Noelle”. „Sekretne życie CeeCee Wilkes”. „Zatoka o północy” i „W słusznej sprawie”. Pisarka mieszka w Karolinie Północnej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


ISBN

9788308050224: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/dalej-na-czterech-lapach-dorota-suminska-4910u

Cena:colleen hoover too late, agnieszka szymczak biały, owen yeates, morrison boyd chemia organiczna pdf, wstep do psychoanalizy, boss of me, chlopcy z placu broni audiobook, w głębi lasu premiera, dziennik łowcy przygód, adam szustak przeszłość, ole hiszpania dla dociekliwych, samotne wdowy, niesamowita słowiańszczyzna, prawo i piesc, joanna gawrońska, jod leczy pdf chomikuj, prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol chomikuj, tragizm polityki mocarstw, geologia dynamiczna, odwaga bycia nielubianym pdf…