Anioł z Auschwitz

Anioł z Auschwitz

Autor: Dempsey Eoin

Opowieść o miłości i walce o przeżycie.

Nic nie mogło rozdzielić Christophera i Rebekki: ani jej wyrodni rodzice. ani nawet narzeczony. z którym wróciła do domu po ucieczce do Anglii. Lecz gdy do sielankowej wyspy Jersey dociera II wojna światowa. nazistowscy najeźdźcy. realizując Ostateczne Rozwiązanie Kwestii Żydowskiej swojego Führera. wywożą Rebeccę na kontynent. Gdy naziści deportują Christophera i jego rodzinę do ojczystego kraju – Niemiec. w desperackiej próbie ratowania ukochanej zgłasza się na ochotnika do szeregów SS. Rozpoczyna służbę w Auschwitz. gdzie sprawuje nadzór nad pieniędzmi skradzionymi ofiarom. które zginęły w komorach gazowych. Poszukując Rebekki. musi nie tylko ukrywać podwójną tożsamość. ale i walczyć o własną duszę. W koszmarnym świecie Auschwitz Christoph

26.25: https://woblink.com/ebook/z-kim-tak-ci-bedzie-zle-jak-ze-mna-historia-kaliny-jedrusik-i-stanislawa-dygata-remigiusz-grzela-197151u

Cena:


Wydawnictwo

Filia: Format

183053

https://woblink.com/product-publication/download/183053/epub: 1

Cena:


Czerwone Słońce

Autor: Paulina Hendel

Druga odsłona bestsellerowej serii ‚Żniwiarz’.

Słowiańskie demony nie dają o sobie zapomnieć. Magda wraca do życia w innym ciele. zmienia się również jej charakter. Razem z Feliksem chcą odszukać i unicestwić Pierwszego. Wreszcie trafiają na Mateusza. który po wydarzeniach z poprzedniego roku wyprowadził się z Wiatrołomu.

Mężczyzna wciąż nosi w sobie wspomnienia Pierwszego i wie. że żniwiarz chciał odnaleźć kogoś o imieniu Gerard. We troje wyruszają więc na poszukiwania. a na świecie z niewiadomych przyczyn pojawia się coraz więcej nawich.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


ISBN

9788365521545: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/blad-dodruk-elle-kennedy-anna-mackiewicz-22427u

Cena:


ISBN

9788381512862: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/walczylismy-w-piekle-peter-g-tsouras-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-katarzyna-skawran-krystyna-budek-161297u

Cena:


Morderstwo na plebanii

Autor: Agata Christie

Nikt nie lubi pułkownika Protheroe za jego bezwzględność. wąskie horyzonty i toporne maniery. Nawet pastor. narrator opowieści. stwierdza. że ten. kto pozbawi pułkownika życia. wyświadczy światu przysługę… Nie spodziewa się. jak szybko złe licho wysłucha jego słów.

Śledztwo napotyka wiele trudności i nie wiadomo. jaki byłby jego koniec. gdyby nie wścibska panna Marple. która dotrzymuje kroku nawet naczelnikowi policji.

Agata Christie z dogłębną przenikliwością portretuje małą społeczność. a jej mistrzowska intryga trzyma w napięciu i zaskakuje.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 17.99


Miłość made in China

Autor: Malovic Dorian

Ceniony reportażysta i znawca chińskiej kultury Dorian Malovic przemierzył Państwo Środka wzdłuż i wszerz. Rozmawiał z matkami. żonami. córkami. siostrami. konkubinami i prostytutkami. Wysłuchał ich najintymniejszych zwierzeń. po to by zbudować prawdziwy obraz miłości made in China.

Jak być nastolatką. wiedząc że trzeba znaleźć męża przed ukończeniem 25 roku życiu. by nie zostać sheng nu – resztką. której nie chce żaden mężczyzna?

Jak być kobietą. gdy to rodzice szukają dla Ciebie męża na ogromnym targu singli?

Jak być matką. kiedy każda kolejna ciąża grozi represjami ze strony Państwa?

A przede wszystkim – czy można kochać prawdziwie w świecie. w którym komunizm zniszczył wszystkie wartości poza bezwzg

39.9: https://woblink.com/ebook/dlaczego-milosc-rani-eva-illouze-23338u

Cena:richard fineman, poniemieckie karolina kuszyk, scenariusze przedstawień teatralnych dla dzieci przedszkolnych, niezależne wydawnictwo polskie, bruder katalog, j beck, wakefield szczepienia, tron tyrana, wiesz kim jestem, książki camilla lackberg, ludzie bezdomni wypracowanie, klimuszko książka, ebooki torrent, fizjologia człowieka traczyk, katarynka prus pdf, phillip zimbardo, rosyjski dla początkujących pdf, teoria biegunów wzrostu, wieszczba, edmund wnuk lipiński, dziwne losy jane eyre pdf, białe róże z petersburga, topografia powierzchni…