Pracownia dobrych myśli

Pracownia dobrych myśli

Autor: Magdalena Witkiewicz

Szczęście można uszyć z kawałków jak patchwork. połączyć je z elementów w nowy wzór.

Ale trzeba wiedzieć. jak tego dokonać.

Mała. przytulna pracownia. w której oknach zawsze stoją kwiaty. to miejsce pełne czarów. Można tam przymierzyć szczęście. przynajmniej tak brzmi jej slogan reklamowy. To tutaj. na ulicy Przytulnej 26. Pelagia prowadziła przed wieloma laty pracownię krawiecką. Po jej śmierci to właśnie tu jej wnuk. Florian. postanowił otworzyć kwiaciarnię. Miejsce to dzieli z matką. Grażyną. ekscentryczną artystką. Otaczają ich przypadkowi ludzie. którzy z czasem się zaprzyjaźniają. Wielu z nich układa swoje życie na nowo.

Siła tkwiąca w rodzinie – babce. matce i wnuku – jest bardzo duża. Każde z nich ma w sobie pierwi

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 35.9


ISBN

9788378895466: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/wojna-trzeciej-rzeszy-richard-j-evans-175772u

Cena:


MIEDZIAKI

Autor: Colson Whitehead

Tym razem akcja rozgrywa się na Florydzie w latach 60. XX wieku. a fabuła koncentruje się na losach dwóch chłopców skazanych na pobyt w poprawczaku.

Gdy idee ruchu na rzecz praw obywatelskich docierają wreszcie do Frenchtown. czarnej dzielnicy Tallahassee. Elwood Curtis postanawia wziąć sobie do serca słowa dr. Martina Luthera Kinga i nabiera przekonania. że jest „równie dobry jak każdy inny”. Choć rodzice go porzucili. jego babcia dba. by trzymał się z dala od kłopotów. Elwood jest więc na dobrej drodze do dostania się do lokalnego college’u dla kolorowych.

Ale kiedy jest się czarnym chłopcem żyjącym we wczesnych latach 60. XX wieku na amerykańskim Południu. gdzie stosunki społeczne wciąż regulują prawa Jima Crowa. niewinny błąd może przekreślić nadzieje na świetlaną. a nawet jaką

33.32: https://woblink.com/ebook/nie-wywoluj-wilka-z-lasu-gdzie-diabel-mowi-dobranoc-tom-2-karina-bonowicz-183048u

Cena:


Okularnik

Autor: Katarzyna Bonda

Kontynuacja bestsellerowego ‚Pochłaniacza’ z Saszą Załuską w roli głównej. Drugi tom serii ‚Cztery Żywioły’ Katarzyny Bondy! Nie ma ciała. nie ma zbrodni. Tak przynajmniej może wydawać się każdemu. kto otarł się choćby w najmniejszym stopniu o policyjną pracę. do której zamierza w końcu powrócić Sasza Załuska. Jeszcze tylko do końca uporządkuje swoje osobiste sprawy. rozprawi się na zawsze z przeszłością i znów stanie się profilerką. Podczas krótkiego urlopu w podlaskiej Hajnówce bierze udział w tradycyjnym białoruskim weselu. To właśnie tam dochodzi do uprowadzenia panny młodej. która. jak potem się okazuje. nie jest pierwszą zaginioną kobietą. W okolicznych lasach wciąż znajdowane są ludzkie szczątki i wydawałoby się. że nic nie łączy tych spraw. Nic. poza okularnikiem – starym mercedesem. który zawsze pojawia się w pobliżu. W tym samym czasie na jaw wychodzi mroczna przeszłość mieszkańców podlaskiej wsi. a straszne tajemnice sięgają jeszcze czasów II wojny światowej. Co tak naprawdę sprawiło. że sielski urlop zamienił się w powikłane śledztwo z masą krwawych wątków. które wcale nie są ze sobą spójne?

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 35.9policjanci ulica, kimberley freeman, myśli i słowa klasa 8, radio muzyka fakty, perwersyjna miłość pdf docer, pory kohna, aleksandra tyl książki, sąsiedzi z piekła rodem 2, spór międzynarodowy, cheshire kot, nierozwiązane zagadki, grawitacja, historia jagiellonów, mit o narcyzie pdf, michał kuziak, poza schematem malcolm gladwell, pułapki myślenia audiobook chomikuj, trening schultza…