Miłość w sanatorium. czyli dziennik kuracjuszki

Miłość w sanatorium. czyli dziennik kuracjuszki

Autor: Eleonora Dworak

Mdłe śniadania. nudne spacery. rozmowy o niczym i obciachowe potańcówki. Jeśli tak właśnie wyobrażacie sobie wyjazd do sanatorium. ta książka udowodni wam. w jak wielkim błędzie jesteście!

Zośka – energiczna sześćdziesięcioletnia malarka – wkrótce odkryje wszystkie uroki uzdrowiskowej codzienności. Pomogą jej w tym Konrad i Waldemar. którzy rywalizując o jej względy. ponownie obudzą w niej wiarę w siebie i w siłę kobiecości. Co wyniknie ze spędzonych wspólnie dni i wieczorów? Czy poznane przez Zośkę burzliwe losy pensjonariuszy zmienią coś w jej życiu? Jedno jest pewne – na miłość nigdy nie jest za późno!

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 31


1

:

:

Cena:


ISBN

9788377795774: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/matka-jagiellonow-pajak-puda-dorota-177438u

Cena:



książki o miłości pdf, kultura arabska, najsłynniejsi rycerze europy, księżniczka elena, synagoga szatana pdf, cytrynowy stolik, słońce też jest gwiazdą, zagadki kryminalne panny fischer, jak powstaje człowiek, wum ibuk libra, klęska imperium zła, obuch marta, podróż inicjacyjna, wydawnictwo warbook, bram stoker dracula pdf, cukiernia pod amorem tom 5, spiechowicz protetyka pdf, umberto ecco, klucz do rebeki, virgilia sapieha, mit o prometeuszu audiobook, mechatronika książka, bezpieczeństwo narodowe pdf…