Raport

Raport

Autor: Emma Popik

Wśród wielu narzędzi zbrodni łyżka do opon nie wydaje się stanowić zagrożenia. A jednak! Właśnie nią posłużył się morderca młodej dziewczyny w jednej z małych miejscowości niedaleko Gdańska. Był spokojny. Nie groził. nie podniósł nawet głosu. Zwyczajnie czekał na nią na drodze. A potem z zimną krwią pozbawił dziewczynę życia. Co mogło kierować mężczyzną. który dokonał tej okrutnej zbrodni? Odrzucone uczucie? Urażona duma? Dlaczego piękna dziewczyna. która dopiero zaczynała dorosłe życie padła ofiarą mordercy. mieszkającego tuż obok?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Opowiadanie Króla Wysp Hebanowych

Autor: Bolesław Leśmian

Jedna z sześciu orientalnych baśni ze zbioru „Klechdy sezamowe’ Bolesława Leśmiana. kontunuacja „Rybaka i geniusza’ opowiadająca o nieszczęśliwym Królu zaklętego w jezioro państwa. To opowieść. której elementy rzeczywiste mieszają się z magią. Zagadki. wyprawy i niezwykłe postaci rozbudzą wyobraźnię zarówno dzieci. do których przede wszystkim ten utwór jest skierowany. jak i dorosłych. którzy mogą kojarzyć autora głównie z jego twórczością poetycką.

Leśmian wnosi się na szczyty wirtuozerii językowej by pokazać na świat bez ograniczeń. gdzie spełniają się marzenia. a bohaterowie dzięki swojej determinacji osiągają szczęście i zdobywają bogactwa.

Język. postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma c

:

Cena:


Profesor Wilczur

Autor: Tadeusz Dołęga-Mostowicz

Utrata pamięci staje się początkiem nowego życia. Gdy tylko Profesor Wilczur przypomina sobie własne życie. decyduje się na powrót do swojej kliniki. Na nowo usiłuje odzyskać autorytet i szacunek. To niełatwe. kiedy ludzie w jego otoczeniu pochłonięci są rozgrywaniem przeciwko niemu intryg. Zwłaszcza. gdy robi to ktoś tak bliski jak jego zastępca – Dobraniecki.

Jednak Profesor Wilczur jako chirurg altruista jest wierny swoim ideałom. Najbardziej zaś wierny jest swojej ukochanej Łucji Pańskiej…

„Profesor Wilczur’ to drugi tom dwutomowego cyklu „Znachor’. opowiadający o losach chirurga Profesora Wilczura. Poświęcony misji ratowania świata lekarz ucieka przed wielkomiejskimi intrygami na wieś. Dla zdrowia pacjentów jest gotów narazić własne życie i tak też się staje… Los b

9.99: https://woblink.com/ebook/drugie-zycie-doktora-murka-tadeusz-dolega-mostowicz-198878u

Cena:


Maigret ma skrupuły

Autor: Georges Simenon

Najpierw do biura Maigreta przychodzi Xavier Marton. by powiedzieć. że ma pewne podejrzenia. iż żona chce go otruć.

Po niedługim czasie komisarza odwiedza żona tamtego. przyznając. że Xavier ma problemy natury psychicznej.

I teraz Maigret staje przed najtrudniejszym dylematem w swej karierze: czy wszczynać śledztwo. skoro nie ma ofiary? A jeśli zbagatelizuje sprawę. czy nie okaże się. że ktoś jednak zostanie zamordowany. podczas gdy policja mogła to udaremnić?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99powietrze którym oddychasz, wstep do psychoanalizy, detektyw pozytywka ebook, zaczekaj na mnie książka, biegnąca z wilkami pdf, równoległe światy, sratatata, książki pocket, tylko raz w roku, musso apartament w paryżu, zbigniew luty, małgorzata rogala ważka chomikuj, polowanie na czerwony październik książka, natalia minge, adam kwieciński, opwiesc podrecznej, przemoc seksualna wobec dziecka, krzysiu gdzie jesteś torrent, wiesław theiss, alfred szklarski audiobook, mindhunter john douglas…