ISBN

ISBN

9788381031400: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/niewidzialny-w-sieci-kevin-mitnick-31537u

Cena:


Niewidzialny w sieci.

Autor: Kevin Mitnick

Każdy twój ruch w sieci jest monitorowany i zapisywany. a twoja prywatność nieustannie zagrożona. Potężne korporacje. rządy oraz cyberprzestępcy chcą wiedzieć. co robisz. i odpowiednio to wykorzystać. Kontrolują cię. by sprzedawać twoje dane w celach reklamowych czy wpływać na podejmowane decyzje. Chcą infiltrować twoje życie osobiste. a nawet cię okraść. Kevin Mitnick uczy sztuki bycia niewidzialnym w sieci. dzięki której będziesz mógł chronić siebie i swoją rodzinę.

– Stwórz odporne na złamanie hasło

– Dowiedz się. czego nie należy robić na firmowym komputerze czy drukarce

– Naucz się rozpoznawać zainfekowane e-maile i ataki phishingowe

– Zabezpiecz swoje konto bankowe przed atakami hakerskimi

– Ochroń swoje dzieci przed niebezpiecznymi działaniami cyberprzestę

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Zagadka Błękitnego Ekspresu

Autor: Agata Christie

Katarzyna Grey. otrzymawszy imponujący spadek po swej pracodawczyni. postanawia wyruszyć na wycieczkę swoich marzeń. W czasie podróży Błękitnym Ekspresem staje się świadkiem niezwykłych zdarzeń – w pociągu w niejasnych okolicznościach zostaje zamordowana córka znanego milionera. Pomoc w rozwiązaniu zagadki oferuje niezawodny detektyw. Herkules Poirot. Sprawa dodatkowo się komplikuje. gdy pojawia się pytanie. czy to nie panna Grey była celem mordercy.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 17.99


Kasacja po grecku

Autor: Petros Markaris

Zamożni Grecy nie przejmują się płaceniem podatków. Ubogiej i nie mającej wyboru większości pozostaje wściekłość i desperacja w obliczu sytuacji bez wyjścia. W drugiej części trylogii kryzysu. samozwańczy „narodowy poborca podatków” nie traci czasu na lamenty ani też nie szuka luk w prawie. Przechodzi do czynów. Sprawiedliwość wymierza w pełnych gróźb listach. śmiertelnych dawkach cykuty i celnych strzałach z łuku – wszystko w imię państwa prawa. Jak zakończy się kolejne niecodzienne śledztwo komisarza Kostasa Charitosa?

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


162805

29.9: https://woblink.com/ebook/dom-na-wyspie-dorota-milli-162805u

1

:

Cena:dieta warzywno owocowa dr dąbrowskiej przepisy książka pdf, ebook pdf, o pochodzeniu gatunków, dobry zły liberalizm, janusz hrystus, matematyka egzamin gimnazjalny powtórzenie, intruz pdf, ostatnie życzenie wiedźmin, dzikowy skarb, beata matuszewska, majster budowlany książka, testy z syzyfowych prac, libudzisz, łukasz grass książka, z nienawiści do kobiet, john elder robison, kindle książki za darmo, joanna helios, paulina świst podejrzany, złe miejsce haner, wilczyńska stacja jagodno…