I że Cię nie opuszczę… …czyli love story

I że Cię nie opuszczę… …czyli love story

Autor: Elizabeth Gilbert

Kontynuacja światowego bestselleru Jedz. módl się. kochaj

Pod koniec ‚Jedz. módl się. kochaj’ Elizabeth zakochała się w Felipe. Wzajemne zauroczenie przerodziło się w płomienny romans. Zamieszkali razem w Ameryce. przyrzekli sobie dozgonną wierność i to. że nigdy nie wezmą ślubu. I żyliby sobie spokojnie. gdyby któregoś dnia nie zainterweniowała Opatrzność. próbując ich zmusić do zawarcia małżeństwa.

Z typowym dla siebie poczuciem humoru. inteligencją i znajomością psychiki ludzkiej Gilbert opisuje swoje zmagania z myślą o powtórnym zamążpójściu. Ujawnia tajemnice związane z małżeństwem. odpowiada sobie na pytania o dopasowanie. zachwyt sobą nawzajem. wierność. rodzinne tradycje. ryzyko rozwodu. społeczne oczekiwania. odpowiedzialność. Tak naprawdę jednak. by przekonać się. czy warto wyjść za mąż. pisze pean na cześć miłości. z całą jej złożonością i wszystkimi konsekwencjami; miłości takiej. jaka ona jest naprawdę.

Elizabeth Gilbert to autorka światowego bestselleru Jedz. módl się. kochaj oraz jego kontynuacji I że cię nie opuszczę… Pierwsza książka doczekała się ekranizacji z Julią Roberts i Javierem Bardemem w rolach głównych. Zanim autorka osiągnęła tak spektakularny sukces. napisała powieści Ludzie z wysp i Ostatni taki Amerykanin (w finale National Book Award). Za zbiór opowiadań Imiona kwiatów i dziewcząt otrzymała Pushcart Prize i była nominowana do Pen/Hemingway Award. Pracowała też jako dziennikarka w „GQ”. jej artykuły uzyskały trzy nominacje do National Magazine Award. REBIS opublikował wszystkie wymienione książki jej autorstwa. a także Botanikę duszy.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


ISBN

9788366005297: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/haker-i-dziewczyna-penny-reid-maria-kabat-144012u

Cena:


W jak morderstwo

Autor: Gacek Katarzyna

Kryminalne perypetie sympatycznej pani weterynarz

Magda. klasyczna kura domowa. pewnego wieczoru znajduje dowód na zdradę męża oraz obce zwłoki. Okazuje się jednak. że nie do końca obce – ofiara miała na szyi wisiorek. który należał do zaginionej przed laty przyjaciółki Magdy. Weroniki. Podczas gdy policja prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa. Magda postanawia zbadać. co łączyło zamordowaną w parku kobietę z jej przyjaciółką. Odkrywając powoli tajemnice z przeszłości. wpada na trop mordercy. któremu sama będzie musiała stawić czoło. Jednocześnie próbuje jakoś ogarnąć swoje życie prywatne. co bywa czasami dużo trudniejsze niż polowanie na mordercę.

Katarzyna Gacek – pisarka i autorka scenariuszy. z wykształcenia psycholog. Wraz z

30: https://woblink.com/ebook/world-war-z-swiatowa-wojna-zombie-w-relacjach-uczestnikow-max-brooks-9386u

Cena:


Rozmowy z dziećmi. Kazania niecodzienne (2020)

Autor: Józef Tischner

Ksiądz Józef: Słuchaj. Marta. a czy ten twój miś rozumie coś? Uczysz go?

Marta: Tak. On umie nawet chodzić.

Ksiądz Józef: A o Panu Jezusie go uczysz?

Marta: Uczę.

Ksiądz Józef: Więc mu powiedz. że Pan Jezus umarł za wszystkich. Nawet za misie umarł. żeby misie miały życie wieczne. I misie. i Marty. i Tomki. i w ogóle wszyscy. I wiesz. Marta. co? Pan Jezus będzie tu między nami za chwilę…

Marta: …bo pójdzie do pogotowia i Go zawiozą do szpitala. i się wyzdrowie.

Ksiądz Józef: No tak. Ale On będzie między nami ukryty. A wiesz. w czym On będzie ukryty?

Marta: W domku swoim.

Ksiądz Józef: Tydzień temu byłaś ze mną blisko tego domku. widziałaś. Pamiętasz? Pan Jezus przyjdzie ukryty pod postacią…

Marta: …chleba.

Ks

:

Cena:


Odyssey One. Tom 4. W ogniu wojny

Autor: Evan Currie

Inwazja obcych na Ziemię skąpała miasta w ogniu i krwi. Niektórzy ludzie w panice rzucili się do ucieczki. inni chwycili za broń. aby stawić czoła Drasinom. „Odyseja” wypełniła swoją ostatnią misję – w atmosferze rodzimej planety siała zniszczenie wśród lądujących dronów. I rozbiła się na Manhattanie. Dla kapitana Westona nie był to jednak koniec zmagań. Tylko on walczył z Drasinami w kosmosie. Tylko on tak dobrze znał wroga. Dlatego teraz prowadzi swoją małą. przypadkowo zebraną armię tam. gdzie jest najbardziej potrzebny. Dzięki wsparciu prezydenta Konfederacji oraz sztabu Gwardii Narodowej Eric Weston może nie tylko oczyścić z dronów Nowy Jork. lecz także odzyskać inne zakażone miasta. Nie ma litości. Wróg chce dosłownie pożreć planetę. każda piędź ziemi okupiona jest krwią. Jednak w tej wojnie Terranie nie walczą sami. Z głębokiego kosmosu nadciąga odsiecz. sześć potężnych krążowników dysponujących technologią Priminae i ludzi. a na planecie u boku Erica Westona staje niespodziewany sojusznik. Lecz czy to wystarczy do zwycięstwa? 

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


1

:

:

Cena:program bumerang, aspekty kultury, jakub małecki nikt nie idzie, angielski a1 ćwiczenia pdf, gentleman w moskwie, jak być geniuszem, trzy dni i jedno zycie, zbrodnia i kara ile stron, każde martwe marzenie ebook, jedz pysznie i zdrowo w ciąży, zaplatane nastolatki, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi całą książka pdf, roman murawski, mapa gta5, alkoholizm grzech czy choroba, lego city tajny agent wymagania, eccedentesiast, państwowe wydawnictwo ekonomiczne, kodeks honorowy boziewicza pdf, pieprzyc to, szaleńcy boży, dzień gniewu brandstaetter…