Kroniki Archeo. Oko węża. Tom 10

Kroniki Archeo. Oko węża. Tom 10

Autor: Agnieszka Stelmaszyk

Porwanie! Szantaż! Bezcenny klejnot!

Ania i Bartek Ostrowscy odpoczywają z rodzicami i przyjaciółmi w sielskim alpejskim miasteczku. Spokój nie trwa jednak długo – w czasie zwiedzania zabytkowego zamku porwana zostaje panna Ofelia!

Jaki jest związek pomiędzy porwaniem. a dziewiętnastowiecznym władcą? Czy szantażysta zostanie zdemaskowany? I czy dwóm rodzinom archeologów uda się odszukać legendarne Oko Węża?

Pytania mnożą się. czasu na rozwikłanie zagadki jest coraz mniej. a Ostrowskim i Gardnerom zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 24.9


A co wyście myślały?

Autor: Agnieszka Pajączkowska

Kalina uważa. że facetowi więcej wolno. Bochenek tęskni za PGR-em. Stefania nigdy nie była w Warszawie. Gosia chce stamtąd wrócić. Chrześnica Iwony jest lesbijką. Marta była na czarnym proteście. a Dorota wysłuchuje żartów o swojej bezdzietności. Wiola nie zna nikogo. kto powiedziałby „nie wierzę w Boga”. a Piotrowska zdradza. co słyszy w konfesjonale.

Autorki ruszają z Warszawy i okrążają województwo mazowieckie. rozmawiając po drodze z rolniczkami. gospodyniami. sklepowymi. przedsiębiorczyniami. bezrobotnymi. Na ławeczkach. podwórkach. gankach. przy kuchennych stołach. słuchają opowieści o życiu w miejscach. skąd młodzież wyjeżdża do szkół. a mężczyźni na zarobek. gdzie starsze pokolenie umiera. a młode często już nie wraca. To próba oddania głosu tym. które po

:

Cena:


ISBN

9788380880115: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/obiektywny-i-subiektywny-wymiar-starosci-elzbieta-dubas-marcin-muszynski-147457u

Cena: Marcin Muszyńskidwór mrozu i światła gwiazd, sęk psychologia kliniczna, co mnie zmieniło na zawsze pdf, genialna przyjaciółka ebook, chatka puchatka audiobook, fizjologia silverthorn, isaacson da vinci, kultura normatywna, wszystkie nasze dni, izabela litwin, www.wiedza bezużyteczna.pl, biologia notatki, brzychcy, mój pomysł na życie, michel houellebecq platforma, lobocki, bukała pdf, eli, eli, jakub gotard…