Spotkajmy się po wojnie

Spotkajmy się po wojnie

Autor: Agnieszka Jeż

TRZY POKOLENIA. DWIE HISTORIE. JEDEN WSPÓLNY LOS. PIĘKNA OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI I WOJNIE.

Anna Matkowska i Marcin Zieliński zaczynają nowe życie. Razem będą zapisywać czystą kartę ich przyszłości. Podczas przyjęcia zaręczynowego okazuje się jednak. że ta historia zaczęła się wiele lat wcześniej. podczas wojny. kiedy los połączył ich dziadków.

W tej opowieści jest wszystko: szaleńcza miłość. zazdrość. tajemnice. kłamstwa. przemilczenia. lęki i nadzieje. I najtrudniejsze – przebaczenie.

BO PRAWDZIWA MIŁOŚĆ TO DOBRO. I PRAWDA.

 

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


ISBN

9788381378338: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/nowe-zasady-prowadzenia-ewidencji-vat-i-wypelniania-jpk_v7-aneta-lech-195602u

Cena:


Wydawnictwo

Universitas: Format

196871

https://woblink.com/product-publication/download/196871/pdf: 1

Cena:


ISBN

9788381378031: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/tarcza-4-0-doplaty-do-oprocentowania-wsparcie-dla-pracodawcow-i-pracownikow-ulgi-dla-podatnikow-i-przedsiebiorcow-tomasz-kowalski-slawomir-bilinski-ewa-slawinska-katarzyna-wojciechowska-agata-pinzul-194671u

Cena: Sławomir Biliński


Zatrudnianie i zwalnianie pracowników.Obowiązki pracodawców.Wydanie sierpień 2020

Autor: praca zbiorowa

Jest to kompleksowe opracowanie. które przedstawia krok po kroku zasady zatrudniania pracowników oraz rozwiązywania umów o pracę. Uwzględniono w nim szczególne rozwiązania wprowadzone przez tzw. tarczę antykryzysową w czasie epidemii COVID-19. Dotyczą one m.in. obowiązków pracodawcy w przypadku zakończenia stosunku pracy. Dzięki publikacji pracodawcy dowiedzą się również. jak rozwiązać umowę o pracę. aby nie narazić się na roszczenia pracowników.

Książka wyjaśnia m.in.:

• jakich danych można wymagać od kandydata do pracy. a jakich od pracownika.

• co powinien zawierać kwestionariusz osobowy.

• jak sporządzić umowę o pracę.

• jaki rodzaj umowy o pra

:

Cena:duchowe życie zwierząt, marcin czechowski, stażystka alicja sinicka, od zwierząt do bogów chomikuj, na tabliczkę sposób nowy sama wchodzi ci do głowy, zima muminków audiobook, paris ba, książki magdaleny kordel, pudełko z marzeniami pdf, genova lisa, książki psychologiczne pdf, ostry dyżur online, cztery umowy don miguel ruiz, justyna jasiewicz, harari książki, depresja nastolatków książka, freud wstęp do psycho pdf, złote sidła, komedia romantyczna top 100…