Dobry tłuszcz

Dobry tłuszcz

Autor: Joseph Mercola

Książka. która bezlitośnie obala mity na temat tłuszczu. diety i zdrowego stylu życia!

Wyobraź sobie. że zamiast obsesyjnie unikać tłuszczy – jesz je. chudniesz . pozbywasz się przewlekłych chorób i odzyskujesz pełnię zdrowia. To przyszłość medycyny naturalnej. która już teraz jest w zasięgu twojej ręki!

Joseph Mercola ujawnia rewolucyjną teorię. która podważa fundamenty współczesnej dietetyki. Musisz przestać liczyć kalorie i katować się dietami opartymi na beztłuszczowych posiłkach. Kluczem do zachowania zdrowia jest dostarczania organizmowi dobrego paliwa. które przyspiesza metabolizm i oczyszczanie z toksyn.

Z przełomowej książki doktora Mercoli dowiesz się:

– jak dużo i jakich tłuszczy powinieneś jeść.

– co jest zdrowsze: masło i smalec czy chleb.

– j

9.9: https://woblink.com/ebook/dysonans-krzysztof-kogut-9874u

Cena:


ISBN

9788324055258: Wydawnictwo

Format

25.99: https://woblink.com/ebook/zamien-chemie-na-energie-julita-bator-129205u

Cena:wiersz baczyńskiego, michel houellebecq książki, tatuażysta z auschwitz chomikuj mobi, gordian grzech pdf, wychodzimy z ukrycia, matematyka dla inżynierów, jozef baka, szustak o spowiedzi, bankowość elektroniczna książki, akta dresdena tom 12, okręt książka, krzysztof siwczyk dokąd bądź, podróż nieślubna pdf, związek młodzieży polskiej zet, kontra na cait, grzech gordian pdf, kodeks pracy 2019 pdf do pobrania, biblioteka online pdf, frederic martel sodoma, michał głuszak, sweter na drutach dla początkujących, zarządzanie projektami dla początkujących. jak zmienić wyzwanie w proste zadanie…