Niebezpieczna gra

Niebezpieczna gra

Autor: Robin Cook

Najlepszy nowojorski patomorfolog. Laurie Montgomery-Stapleton. wraca do pracy po urlopie macierzyńskim. Pierwsza sprawa. którą jej powierzono. choć z pozoru prosta. okazuje się wyjątkowo niebezpieczną zagadką.

Satoshi Machita. były naukowiec z uniwersytetu w Kioto. uzyskał właśnie cenny patent z dziedziny. która wkrótce ma się stać fundamentem medycyny regeneracyjnej – biznesu wartego być może biliony dolarów. Gdy umiera na zatłoczonym peronie nowojorskiego metra. Laurie musi rozstrzygnąć. czy to zgon z przyczyn naturalnych. czy może element niezwykłej intrygi.

Ci. którzy woleliby pozostać w cieniu. są gotowi zrobić wszystko. by Laurie przestała się interesować sprawą śmierci Satoshiego. Mimo anonimowych gróźb. patomorfolog z wyjątkową dociekliwością kontynuuje swoje dzieło. aż wreszcie groźby zostają spełnione. a ich ofiarą pada jej ukochany syn. Teraz Laurie staje w obliczu dwóch wyzwań: rozwiązania kryminalnej zagadki i ratowania własnego dziecka…

Robin Cook uważany jest za mistrza thrillera medycznego. Ukończył medycynę na Uniwersytecie Columbia. a także studia podyplomowe na Harvardzie. Jest autorem wielu powieści. w tym takich bestsellerów. jak Coma. Czynnik krytyczny. Ciało obce. Wstrząs czy Interwencja.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Gej w wielkim mieście

Autor: Mikołaj Milcke

Młody gej z prowincji przybywa do stolicy. by rozpocząć studia dziennikarskie. Jest pełen obaw. ale i nadziei na spełnienie swoich najskrytszych marzeń. A marzy przede wszystkim o miłości. Wielkiej. romantycznej. prawdziwej. Bez żalu zostawia za sobą życie w małym miasteczku na wschodzie kraju i zaczyna szukać. Wchodzi w całkiem nowy. pełen pułapek świat. Naiwny. marzący o księciu z bajki nie słucha ani własnej intuicji. ani ostrzeżeń przyjaciółek. Chce kochać i być kochanym. Za wszelką cenę. Czy rachunek za miłość nie okaże się zbyt wysoki?

Ta powieść udowadnia. że każdy ma prawo kochać. niezależnie od tego. kogo kocha. Wyruszcie w przygodę ubraną w humor. przezabawne dialogi i po prostu żyjcie chwilą!

Agnieszka Nikczyńska. ksiazki-takie-jak

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 39.9


Milioner z Miami

Autor: Michelle Smart

Matteo Manaserro zakochał się w Natashy i chciał z nią dzielićżycie. Jednak Natasha poślubiła jego bogatego kuzyna Pellegriniego. Zraniony Matteo zerwał z nią kontakt. Spotykają się po kilku latach na pogrzebie męża Natashy. Matteo. który zrobił karierę i pieniądze jako chirurg plastyczny. wciąż uważa ją za materialistkę i oszustkę. lecz pokusa spędzenia nocy z dawną ukochaną okazuje się silniejsza. Oboje uznają to za błąd. bo zbyt wiele ich już teraz dzieli. A jednak ta noc otwiera nowy rozdział w ich życiu…

 

Trzecia część miniserii ukaże się w czerwcu.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Ilya Frank

:

:

Cena:


ISBN

9788381473958: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/antosia-jan-nowak-148208u

Cena:


ISBN

9788324057511: Wydawnictwo

Format

40.99: https://woblink.com/ebook/lech-leszek-leszek-balcerowicz-lech-walesa-katarzyna-kolenda-zaleska-148341u

Cena: Lech Wałęsa


ISBN

9788379952694: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/kosmiczne-bobry-i-zemsta-ksiezycowej-szaranczy-krzysztof-piersa-148323u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 148379

https://woblink.com/ebook/na-poczatku-bylo-slowo-sekret-przebudzenia-selig-paul-148379u

:

Cena:okno politechnika warszawska, klinika pod boliłapką, brandon sanderson stalowe serce, virion tom 3 kiedy, pedagogika medialna, wyrok remigiusz mróz pdf, filmy luca bessona, zadania tekstowe z matematyki klasa 3 mnożenie i dzielenie pdf, nasza tajemnica, teoria ryzyka, patrick modiano, postępowanie sądowoadministracyjne pdf, kocha lubi zdradza, zrozumieć kota, spacerownik wrocławski, matematyka 2 pdf, czołg biały tygrys, politechnika warszawska wydawnictwo…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin