ISBN

ISBN

9788376485577: Wydawnictwo

Format

40.2: https://woblink.com/ebook/biala-bluzka-najpiekniejsze-opowiadania-agnieszka-osiecka-165u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/28526/epub

1:

:

Cena:


DIABELSKA ALTERNATYWA

Autor: Frederick Forsyth

Rok 1982. Świat w obliczu kryzysu. zagrożony wybuchem III wojny światowej. ZSRR brakuje ziarna. grozi mu klęska głodu na niespotykaną skalę. Kreml łakomym okiem spogląda na kraje Europy Zachodniej. rozważając uderzenie taktyczne nawet z użyciem broni nuklearnej. Sekretarz generalny KPZR potrzebuje 50 milionów ton amerykańskiego ziarna. aby nie dopuścić do zrealizowania tego scenariusza.

Tymczasem z rąk zamachowców ginie szef KGB. Zabójcy uciekają do Berlina Zachodniego. gdzie zostają ujęci. Ich mocodawca. fanatyczny Ukrainiec Andrew Drake. porywa norweski tankowiec Freya wiozący milion ton ropy i żąda uwolnienia swoich towarzyszy – inaczej skazi całe Morze Północne.

Prezydent USA staje przed „diabelską alternatywą” – każda jego decyzja może mieć fatalne następstwa. A

31.9: https://woblink.com/ebook/mozg-cwiczy-milena-skoczko-kaja-nordenger-148124u

Cena:


Żyje się tylko raz

Autor: Grzegorz Polakiewicz

Grzesiek nie ma prostego życia: od dzieciństwa choruje. stracił nogę. jego tata chciał go zabić. Mimo to trudno spotkać człowieka bardziej pogodnego. zawsze gotowego do rozmowy. rady i modlitwy. Człowieka. który zaraża swoim pozytywnym nastawieniem. osobiście zna papieży Benedykta XVI i Franciszka i dwa razy pomimo swojej niepełnosprawności doszedł do Santiago de Compostela.

Ta książka to opowieść o jego drodze. a także o Twojej. choć teraz wydaje Ci się to nieprawdopodobne.

Jestem wielkim szczęściarzem. że Cię znam. Grzesiu. Zadziwiaj. proszę. dalej świat sobą! Bo dzięki Tobie świat jest lepszy!

Antoni Pawlicki

Myślę. że znamy Grzegorza tylko w małym stopniu. To. że pojawia się na naszych koncertach. że jesteśmy cały czas na łączach

32.9: https://woblink.com/ebook/odbiore-ci-wszystko-lillegraven-ruth-147280u

Cena:


ISBN

9788324055692: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/lowca-ewa-zarska-129110u

Cena:ciekawe książki 2020, ebooklibra, przystosowanie społeczne, odrobina blasku, głosy z zaświatów pdf, historia europy książka, złączeni zemstą doci, czynniki leczące w psychoterapii, makatka grochola, brejdygant igor, wężowisko, begin again pdf, scott sigler, biedronka i czarny kot gra, zony nazistow, polska komunizm, refleksoterapia stop, carnegie jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, kornel morawiecki genealogia, dom z papieru ksiazka…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin