ISBN

ISBN

9788366140486: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/czy-mnie-sie-wydaje-czy-tu-jest-bardzo-goraco-katarzyna-gorska-charo-izquierdo-galarreta-laura-de-145216u

Cena: Galarreta Laura de


Plemiona (#2). Próba bogów

Autor: Łukasz Radecki

Pierwsze Zmagania mające powstrzymać Czarnoboga zakończyły się porażką. Zdruzgotani bohaterowie wracają do swoich osad. gdzie próbują zebrać siły do kolejnego starcia. Każdy z nich ma swoje własne problemy. z którymi próbuje sobie poradzić. Weronika wciąż odpiera zaloty pyszałkowatego Bolesława. Zbigniew jest rozdarty między uczuciem do Jagny. opieką nad jej chorym wujem. poczuciem obowiązku i pragnieniem odnalezienia siostry. Kacper uczy się natomiast sztuki magii u podstępnego Sędziwoja. Ten ostatni ma własny plan jak poradzić sobie z Czarnobogiem.

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 29.9


Na krawędzi uczuć

Autor: Anna Partyka-Judge

Każda z bohaterek ma własny bagaż doświadczeń. własne spojrzenie na życie i własną decyzję do podjęcia. Mimo jesiennej pory wszystkie w tym samym czasie trafiają do nadmorskiego kurortu. Czego poszukują?

Edyta. pomimo mierzenia się z własnymi trudnościami. spróbuje wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie psychologa. aby pomóc nowym przyjaciółkom odzyskać wewnętrzną równowagę. Czy jednocześnie uda jej się znaleźć własne szczęście?

Sześć kobiet stojących na krawędzi tego. co jeszcze niedawno uznawały za udane życie. Sześć dramatów. nie zawsze wiodących do szczęśliwego zakończenia. Sześć świetnie wykreowanych historii. Anna Partyka-Judge spisała się na szóstkę. tworząc tę książkę. Gorąco polecam!

Hanna Greń. pisarka

Wydawn:

Cena:


Mądrość wilków. O tym. jak myślą i troszczą się o siebie. Zdumiewające fakty o zwierzęciu. które jest nam bliższe. niż się wydaje

Autor: Elli H. Radinger

Kochaj rodzinę. troszcz się o tych. których powierzono twojej opiece. nigdy się nie poddawaj. nigdy nie zaniechaj zabawy – oto wilcze zasady. Wilki z pełną empatią troszczą się o starych i chorych. z miłością wychowują dzieci. a w zabawie potrafią zapomnieć o wszystkim. Myślą. marzą. planują. inteligentnie porozumiewają się ze sobą i są bardziej podobne do nas niż może nam się wydawać.

Elli H. Radinger opowiada frapujące historie. które jak w soczewce ilustrują tak cenne cechy i wartości jak oddanie rodzinie. zaufanie do bliskich. cierpliwość. zdolności przywódcze. czujność. radzenie sobie z porażkami lub śmiercią. Odsłania zdumiewające i do tej pory nieznane fakty z życia wilków i pokazuje. że wilki byłyby lepszymi ludźmi niż my.

„Jedna z najmądrzejszych i pełnych zrozumienia książek o naturze. jakie czytałem – w następnym życiu chciałbym być wilkiem!”

Peter Wohlleben. autor bestsellerów Sekretne życie drzew. Duchowe życie zwierząt i Nieznane więzi natury.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99e-boki, kulti mariana zapata pdf, piosenki pop polskie, zbigniew nowak zielarz, etyka zawodu psychologa, mój pierwszy bal, janusz niżyński, zuzanna łapicka książka, turystyka żeglarska, walery przyborowski książki, lektura oto jest kasia plan wydarzeń, maciej kozłowski dzieci, kwaśniewski jan, skin doctor…