121 łez

121 łez

Autor: I.M. Darkss

Przeszłość. która ją prześladuje.

Przyszłość. której się boi.

Mężczyzna. o którym nie może przestać myśleć.

Emily jest młodą. atrakcyjną kobietą. Wydawałoby się. że niczego jej nie brak. Sama jednak uważa. że nie ma już dla niej nadziei i że nie zasługuje na miłość. Postanawia odebrać sobie życie.

Skaczącą z mostu kobietę dostrzega Derek i rzuca się jej na ratunek. W szpitalu próbuje dowiedzieć się o niej więcej. jednak niedoszła samobójczyni ucieka. nie zostawiając po sobie żadnego śladu.

Po roku spotykają się znowu. I tym razem to Emily ratuje Dereka. Po wszystkim próbuje zniknąć. jednak ocalony mężczyzna ma inne plany. Rozpoczyna się gra niedomówień. wzajemnego przyciągania i odpychania…

23: https://woblink.com/ebook/bez-zaszeregowania-o-nowej-poezji-kobiet-karol-maliszewski-187773u

Cena:


Jean Zyska

Autor: George Sand

En raison de la dissidence. une personne pourrait être envoyée sous le feu. C’était des temps brutaux. Cela poignarde leur courage. mais cela leur permet de survivre de nombreuses façons. Le livre décrit bien les batailles. les guerriers et les émotions de la guerre.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788380324978: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sex-star-bb-easton-187774u

Cena:


Złe miejsce

Autor: Minka Kent

Świat to złe miejsce. kochanie.

Dziewiętnastoletnia Wren i jej dwie siostry. Sage i Evie zostały wychowane z dala od cywilizacji. w prymitywnej chacie na północy stanu Nowy Jork. Gdy najmłodsza z sióstr zapada na ciężką chorobę. razem z matką opuszczają dom. by znaleźć pomoc. I nigdy nie wracają.

Mijają miesiące. a nadzieja gaśnie. Zapasy powoli się kurczą. nadciąga sroga zima. I wtedy pojawia się nieznajomy. który szuka matki dziewcząt.

By uciec. Wren i Sage muszą złamać podstawową zasadę. z którą dorastały: nigdy nie wychodzić poza obręb lasu.

Docierają do położonego po drugiej stronie lasu domu. Okazuje się. że muszą stawić czoła czemuś o wiele groźniejszemu. niż nieznane otoczenie. Odkryją prawdę. która była przed nimi skrywana. powód s

:

Cena:


Yuma Shetar

Autor: Karol May

„Yuma Shetar” to drugi tom z 11-tomowego cyklu przygodowego „Szatan i Judasz”. autorstwa Karola Maya.

Winnetou – szlachetny indiański wódz. wraz z innymi znanymi i lubianymi bohaterami z powieści Karola Maya. odbywa szalone podróże. przeżywa ekscytujące przygody i podejmuje ryzyko w walce z otaczającymi go wrogami.

W skład cyklu „Szatan i Judasz” wchodzą:

TOM I – ŚWIĘTY DNIA OSTATNIEGO

TOM II – YUMA SHETAR

TOM III – THE PLAYER

TOM IV – KLĘSKA SZATANA

TOM V – WINNETOU W AFRYCE

TOM VI – DŻEBEL MAGRAHAM

TOM VII – DOLINA ŚMIERCI

TOM VIII – U STÓP PUEBLA

TOM IX – JASNA SKAŁA

TOM X – OCALONE MILIONY

TOM XI – ŚMIERĆ JUDASZA

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 14.49kossakowska siewca wiatru, dłonie pełne światła pdf, zdobyć rosie czas próby pdf, slow life książka, tiara i korona, knut hamsun głód, mars agnieszka lingas-łoniewska, wzory na szydełko dla początkujących, testamenty, anioły i demony mp3, zakłąd pascala, pan samochodzik i niewidzialni pdf, voblink, dziura w bucie, wszyscy kłamią książka, meandry miłosci, seks kobiety z kobieta, siła perswazji lee child, alicja i lustro zombi, psychoza bloch, rekiny wojny trt, narodziny hordy…