1

1

:

:

Cena:


Książka wszystkich rzeczy

Autor: Guss Kuijer

Najgłośniejsza książka laureata Astrid Lindgren Memorial Award – najbardziej prestiżowej nagrody w dziedzinie literatury dziecięcej. Wzruszająca opowieść o chłopcu. który widzi to. czego nie widzi nikt inny.

– Kim właściwie chciałbyś zostać?

– Szczęśliwym – odpowiedział Thomas. – Jak dorosnę. zostanę szczęśliwym.

Pani Van Amersfoort zaskoczona obróciła się do Thomasa. Popatrzyła na niego ze śmiechem i oznajmiła:

– To cholernie dobry pomysł. A wiesz. kiedy zaczyna się szczęście? Wtedy. kiedy człowiek przestaje się bać.

Thomas mieszka w Amsterdamie. gdzie w kanałach pływają rybki akwariowe. a wróble grają na trąbkach. A może to tylko on je widzi? Bo Thomas widzi rzeczy. których nie widzą inni. Ale nie ma łatwego życia. Bo widzi też. jak anioły zakrywają oczy. gdy tata bije mamę. Na szczęście spotyka dobrą czarownicę – panią Van Amersfoort. Elizę-o-skórzanej-nodze i… Jezusa. który od czasu do czasu przychodzi do niego pogawędzić.

Przejmująca opowieść… ekscentryczna. wzruszająca. magiczna.

„Sunday Times”

Cudowna.

„Observer”

Niezapomniana. Tak jak „Mały książę”. trafi do wszystkich. nie tylko dziecięcych serc.

„Independent”

Elektryzująca… Humor. inteligencja. dramatyzm i poetyckość czynią z niej książkę. do której można powracać w każdym wieku.

„Washington Post”

Wydawnictwo: Dwie Siostry

Cena: 29.9


ISBN

9788365614315: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/prawdziwe-zycie-adam-zagajewski-184636u

Cena:formy pisemne polski, straszna książka szustak, trzydziesta pierwsza pdf, powieść marka twaina, magia myślenia na wielką skalę, ciborowska dietetyka, my dilemma is you, tron z czaszek pdf, to co musimy utracić pdf, domosławski wykluczeni, mostowicz, remigiusz mróz audiobook, heroes 6 kolejność kampanii, carlo collodi pinokio, prawo karne lech gardocki, jerzy targalski koty, miłość z kamienia. życie z korespondentem wojennym, ufo kolejne starcie, ksiazki o psach, ciszej proszę susan cain, sztuka fermentacji chomikuj, wojownicy spod znaku magicznej perły filmweb…