Serce w serce

Serce w serce

Autor: Adam Szustak OP

Księga Rut opisuje historyczne wydarzenia. ale jednocześnie spełnia się w czasie. gdy jest czytana. Księga ta była związana ze Świętem Pięćdziesiątnicy. Odczytywano ją wtedy w domach. Chciałbym Cię zaprosić właśnie do takiego przeczytania historii Rut. Ośmielam się wejść w rolę ojca. który czyta ją swojej rodzinie z przekonaniem. że nie jest ona tylko zapisem wydarzeń sprzed tysięcy lat. ale szansą na spotkanie z Bogiem twarzą w twarz. Jestem przekonany. że to opowieść o Tobie i Bogu – niesłychanie wytęsknionym – który w trakcie czytania będzie schodził po niebiańskiej drabinie. żeby spotkać się z Tobą tak. jak jeszcze nikt nigdy się z Tobą nie spotkał. Usiądź więc wygodnie i posłuchaj najbardziej niezwykłej historii. która wydarzyła się przed wiekami. gdy Bóg zawędrował na koni

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36


1

:

:

Cena:


ISBN

9788381297585: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/glatz-kraj-pana-boga-tomasz-duszynski-188892u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/189141/epub

1:

:

Cena:


Kompletna samopomoc dla Twoich nerwów. Naucz się relaksować i znów cieszyć życiem przezwyciężając stres i lęk

Autor: Weekes Claire

Starasz się pokonać depresję? Zmagasz się z licznymi lękami. męczy Cię poczucie winy lub straciłeś wiarę we własne siły i możliwości? Twierdząca odpowiedź na jedno z tych pytań oznacza. że stałeś się ofiarą choroby nerwowej. Niestety. tego typu dolegliwości są coraz powszechniejsze. Jednak nie jesteś wobec nich bezbronny! Dzięki tej książce zyskasz doskonały oręż. który wesprze Cię w walce z chorobą nerwową. Opracowana przez jej Autorkę metoda jest prosta i skuteczna. co potwierdzają opinie lekarzy i pacjentów z całego świata. Bez trudu zastosujesz ją samodzielnie. uzyskując doskonałe rezultaty. Czas ukoić swoje nerwy.

 

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 34.99


Klub Auschwitz i inne kluby

Autor: Agnieszka Dauksza

Nagroda „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej

Co się robi po wyjściu z Auschwitz?

Jedzie się do domu. rodziny? A co. jeśli domu już nie ma. a nikt z rodziny nie przeżył wojny? Jak toczy się życie pięć. dziesięć. pięćdziesiąt lat później? Agnieszka Dauksza – autorka bestsellerowej. wielokrotnie nagradzanej „Jaremianki” – postanowiła zapytać przeżywców. jak wygląda życie po obozie?

Stefan Lipniak całą swoją młodość spędził w obozach. Gdy w końcu udało mu się uciec i wrócić do domu. matka go nie rozpoznała. Obóz śnił mu się do końca życia.

Alfreda Gorączko z koleżankami doczekały wyzwolenia przez Rosjan i Anglików. Wspomina. że żołnierze z obu armii pili i dopuszczali się gwałtów. Dziś nikt nie chce jej uwierzyć. że

:

Cena:


Eurazjatyzm na wspak. Polscy tradycjonaliści przeglądają się w zwierciadle Eurazji i udają. że to nie oni

Autor: Bratkiewicz Jarosław

Książka mówi o Polsce. z Rosją – jej eurazjatyckim alter ego – w tle. Pokazuje. jak rozgałęzienie dziejów polskich – na nurt piastowski. który od XV wieku zanurza się w mało widoczną „historię długiego trwania”. oraz na kipiel jagiellońsko-sarmacką. z jej wirami wetowania. rokoszy i insurekcji. pnie się przez dzieje Polski aż do dnia dzisiejszego. I znów odradza „polski eurazjatyzm”. powodując. że pytanie o nowoczesność wciąż bije Polsce dzwonem. 

 

Jarosław Bratkiewicz – urodzony w 1955 roku. ukończył z wyróżnieniem Instytut Spraw Międzynarodowych (MGIMO) w Moskwie. W latach osiemdziesiątych działał w podziemiu wydawniczym. między innymi w wydawnictwie „Krąg”. Od

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/197844/epub

1:

:

Cena:


Zakazana. Uniwersytet Gray Springs. Tom 1

:

Daisy ma dwie wielkie miłości: sztukę i Quintona. z którym się wychowała. To właśnie z nim przeżyła najważniejsze chwile swojego życia. Pierwszy pocałunek. Pierwszy seks. Pierwsze złamane serce.

Po przeprowadzce z rodzicami na drugi koniec kraju ich kontakt się urywa. Jednak Daisy nigdy nie przestaje myśleć o Quinnie. Po latach rozpoczynają naukę na tym samym Uniwersytecie Gray Springs.

Okazuje się. że chłopak znacznie lepiej poradził sobie z rozstaniem dzięki nowej dziewczynie. Alexis. Mimo wszystko Daisy nie odpuszcza. Wie. że ich związek był czymś wyjątkowym. Jej serce jest wciąż złamane. ale jednocześnie silne i gotowe do walki o miłość.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9tadeusz dolega-mostowicz, przyjaciele z dzieciństwa, gdy przychodzą dusze, punk 57 pdf, żegnaj laleczko, konrad ambroziak, narzeczona na dłużej, książki online za darmo do czytania, coben serial, wypożyczalnia ebooków online, nicholas taleb, więzy sierra cartwright pdf, klinika śmierci coben, janusz hrystus, sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu pdf, taki trochę chory, zerwa mróz chomikuj, przedpole…