https://woblink.com/product-publication/download/193108/epub

https://woblink.com/product-publication/download/193108/epub

1:

:

Cena:


Narzeczony lady Anny

Autor: Laura Martin

Szacowne londyńskie matrony od dawna unikają lady Anny Fortescue. Czy to nie dziwne. że ta młoda kobieta w ciągu sześciu lat pochowała trzech mężów? Czy to wypada. by wdowa zajmowała się prowadzeniem interesów? Anna jest świadoma. że złośliwi nazywają ją Czarną Wdową. dlatego nie bywa w towarzystwie. Jednak gdy na prośbę ciotki pojawia się na balu. od razu wpada w kłopoty. Na skutek splotu niefortunnych wydarzeń zostaje posądzona o romans z lordem Edgertonem. Oboje pragną uniknąć skandalu. dlatego zgodnie oświadczają. że są po słowie. Udając narzeczonych. szybko przekonują się. że mogą sobie pomóc w wielu sprawach. I to znacznie ważniejszych niż zamknięcie ust rozplotkowanej londyńskiej socjecie.

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 12.99


Zdzich szuka ojca

Autor: Jim Poker

Jim Poker to literacki pseudonim Juliana Ginsberta. Urodził się on w 1892 roku w Warszawie. Spełniał się na wielu polach: z wykształcenia inżynier. początkowo pracował w wojsku. które porzucił dla działalności literackiej i publicystycznej. Podczas II wojny światowej wcielony do marynarki wojennej. po zwolnieniu ze służby ponownie zajął się pisaniem oraz reżyserowaniem filmów krótkometrażowych. Pisał po polsku i po angielsku. zmarł w Londynie.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


I Ty możesz zrozumieć Biblię

Autor: Peter Kreeft

Istnieją tysiące książek o Biblii. Czym ta różni się od nich? Po pierwsze. jest przeznaczona dla początkujących. Po drugie. jest przeznaczona zwłaszcza (ale nie wyłącznie) dla katolików. Po trzecie. jest krótka i prosta. Każdy rozdział można przeczytać nad filiżanką kawy i pączkiem.

Anglosaska tradycja intelektualna może nam zaoferować coś. czego w suchym europejskich akademickim dyskursie brakuje: radość czytania i poznawania trudnych rzeczy w sposób bardzo przystępny. To wszystko odnajdujemy w książce Petera Kreefta. „I ty możesz zrozumieć Biblię” to pasjonująca przygoda odkrywania Słowa Bożego.

 

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena: 21marek rabij życie na miarę, piraci z karaibów gry lego, ćwiczenia z angielskiego dla dzieci do wydrukowania, kosmiczny podróżnik, japoński słownik, pies boga kusak, przebudzenie de mello pdf, kwantowa rzeczywistość naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych, wyjść z szafy, zly czlowiek, trzy godziny ciszy, powstanie isis, cztery składniki, psychologia biznesu pdf, rosenfeldt hjorth, ebooki abonament…