Akupunktura. Praktyczny przewodnik po chińskiej sztuce medycznej

Akupunktura. Praktyczny przewodnik po chińskiej sztuce medycznej

Autor: Tsolmonpurev Badarchin

Akupunktura jest jedną z najstarszych metod leczniczych. która wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jest stosowana na całym świecie i stanowi uzupełnienie medycyny konwencjonalnej. Ten przejrzysty przewodnik po akupunkturze przybliży Ci jej tajniki. zasady działania oraz dolegliwości. które szybko i skutecznie zwalcza. 

W książce znajdziesz:

 • umiejscowienie punktów akupunktury na ciele i przyporządkowanie ich do konkretnych dolegliwości.
 • wykaz schorzeń na jakie akupunktura może Ci pomóc. między innymi nadciśnienie. zapalenia wirusowe i bakteryjne. cukrzycę. depresję.
 • zabiegi regulujące przepływ energii Qi w meridianach.
 • zestaw prostych ćwiczeń wspomagających koncentrację i pamięć.
 • inne skuteczn

  28.99: https://woblink.com/ebook/znaki-carolyne-faulkner-34436u

  Cena:


  ISBN

  9788324070930: Wydawnictwo

  Format

  35.99: https://woblink.com/ebook/chlopak-ktorego-nie-bylo-elzbieta-rodzen-160670u

  Cena:


  ISBN

  9788378358343: Wydawnictwo

  Format

  15.35: https://woblink.com/ebook/taka-jak-ona-katarzyna-mak-204948u

  Cena:


  Dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców

  Autor: Lindsay C. Gibson

  Poznaj sposób na pokonanie traumy i trudnych doświadczeń z dzieciństwa

  Osoby wychowywane przez niedojrzałych emocjonalnie. niedostępnych i egoistycznych rodziców często doświadczają utrzymujących się uczuć złości. samotności. zdrady i porzucenia. W dzieciństwie ich potrzeby emocjonalne nie były zaspokajane. a zachowanie rodziców wymuszało wzięcie na siebie odpowiedzialności w stopniu odpowiednim dla dorosłych. Autorka tej przełomowej książki udowadnia. że można sobie poradzić nawet z trudną przeszłością i zacząć się cieszyć życiem.

  Lindsay Gibson dzieli trudnych rodziców na cztery typy i ujawnia destrukcyjny wpływ. jaki wywierają na psychikę i życie emocjonalne swoich dzieci. Opierając się na licznych przykładach. pokazuje. jak wy

  https://woblink.com/product-publication/download/204596/epub: 1

  Cena:  dieta pudełkowa chodakowska, talmud po polsku pdf chomikuj, abc pewnosci siebie i atrakcyjności, testy z karolci, wyszukiwarka książek, chomikuj polityka vega, luca vitiello, metro 2033 audiobook download, koncepcje zarządzania, virion adept chomikuj, karapetyan, każde martwe marzenie mobi chomikuj, przystanek bieszczady online za darmo, gadane, wacław potocki wojna chocimska, turbulencje pdf, medytacja ajahn brahm, standardy anestezjologicznej opieki pielęgniarskiej, jarosław bzoma pdf…