Tajemnica zamku

Tajemnica zamku

Autor: Krystyna Mirek

Lekka i wciągająca opowieść z tajemnicą w tle.

Na zamku Cantendorf w niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra.. Cała okolica huczy od plotek. Czy winny jest tajemniczy właściciel posiadłości. jego kochanka. budząca lęk wiedźma. a może gospodyni sprawująca władzę na zamku? Hrabia pragnie dziedzica. więc wśród młodych panien spore poruszenie. Strach o życie miesza się z ochotą na wielki majątek.

Rodzina Kate Milton stoi na progu bankructwa. Aby uratować sytuację. jej rodzice opracowują ryzykowny plan.

Tymczasem wśród tej zawieruchy niespodzianie rodzi się prawdziwa miłość. Czy uda się ocalić to uczucie? Jaką cenę przyjdzie za nie zapłacić?

To powieść o sile kobiecej więzi. o zasadach. które przetrwały stulecia i wciąż są ak

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 19.75


Inne Światy

Autor: Jakub Małecki

Niesamowite obrazy Jakuba Różalskiego i ich nieoczywisty przekaz budzący niepokój. często grozę. znajdują odzwierciedlenie w historiach stworzonych przez znakomitych autorów.

Opowiadanie Sylwii Chutnik to oniryczny. groteskowy zapis nocy spędzonej w praskim szpitalu. Aneta Jadowska przenosi nas do tatarskich Bahonik z początku XX wieku. Anna Kańtochprzedstawia historię alternatywną Polski roku 1943 – kraju dobrobytu rządzonego przez króla Jana VI Sobieskiego. Aleksandra Zielińska umieściła akcję w górniczej osadzie przy nieczynnej kopalni. w której trzewia zapuszcza się mały chłopiec.

Jacek Dukaj olśniewa kunsztem. opowiadając o Japonii z okresu Meiji. inżynierze z dalekiego Kraju. Którego Nie Ma. i jego latających maszynach z metalu lżejszego od powietrza. 

32.99: https://woblink.com/ebook/mindhunter-podroz-w-ciemnosc-john-douglas-mark-olshaker-134604u

Cena: Mark Olshaker


ISBN

9788380531802: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/tylko-ty-mnie-zrozumiesz-samantha-young-25946u

Cena:


Bydgostia

Autor: Tadeusz Oszubski

Powieść fantasy na motywach polskich legend. Rok 999. region Kujawy na północno-wschodniej granicy księstwa Bolesława Chrobrego. późniejszego pierwszego króla Polski. W zagadkowych okolicznościach ginie ojciec siedemnastoletniego Sława Bydgosty. a życie narzeczonej młodzieńca jest zagrożone. Sław. by ocalić bliskich i odzyskać władzę nad dworami w Bydgostii i Wyszogrodzie. musi walczyć lub paktować z poganami oraz stworami z polskich legend. Fabuła prowadzi nas przez ziemie pomiędzy rzekami Wisłą i Brdą. od dworów i warowni poprzez puszcze. pradawny kurhan. świątynię Peruna. słowiańskiego bóstwa. „Bydgostia” jest pierwszą powieścią opisującą legendarne początki miasta Bydgoszcz. W „Bydgostii” Tadeusz Oszubski. wykorzystując sztafaż literatury historyczno-przygodowej. opisuje obyczaje i menta

37.99: https://woblink.com/ebook/niewyjasnione-richard-maclean-smith-156571u

Cena:dobra książka sensacyjna, nawiedzony dom audiobook, kosmowska barbara, zimbardo psychologia kluczowe koncepcje pdf, fifa 19 sterowanie, internetowa wypożyczalnia książek, sprawdziany klasa 2 szkoła podstawowa, ebooki torrent, wilcze gniazdo, projektowanie systemów logistycznych, wypowiedzenie o prace pdf, kogut domowy, opieka nad ciężarną, krime story audiobook, fredro bajka o królewnie i trzech braciach…