Mężczyzna z tuszem na dłoni

Mężczyzna z tuszem na dłoni

Autor: Monika Joanna Cieluch

Hania. Jakub i Olly tuż po ukończeniu szkoły średniej postanowili wyjechać do Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego. Los rozdał im sprzyjające karty. Jakub już pierwszego dnia zatrudnił się w renomowanym salonie tatuażu. a Hania i Olly rozpoczęli studia. Nieoczekiwany splot wydarzeń niszczy wieloletnią relację. a drogi trojga przyjaciół rozchodzą się gwałtownie.

Po dwunastu latach spotykają się ponownie i Kuba dowiaduje się. że kobieta. której nigdy nie przestał kochać. planuje ślub z innym. Zdesperowany postanawia podjąć jeszcze jedną próbę. by odzyskać Hanię. Proponuję jej wspólne spędzenie pięciu dni. podczas których zamierza udowodnić Hani. że to właśnie nim smakuje jej szczęście.

Czy Jakubowi uda się odzyskać serce ukochan

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 34.4


O pisaniu

Autor: Charles Bukowski

Przenikliwe i poruszające refleksje i rozmyślania jednego z naszych najbardziej obrazoburczych. przykuwających uwagę i sławnych mistrzów o sztuce pisania i literackim rzemiośle.

Opowiadania. wiersze i powieści Charlesa Bukowskiego wycisnęły trwałe piętno na naszej kulturze.

W niniejszym zbiorze korespondencji – listów do wydawców. redaktorów. przyjaciół i kolegów po fachu – pisarz dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat sztuki tworzenia.

O pisaniu ukazuje artystę brutalnie szczerego w opisie mozolnej pracy i bezkompromisowego w ocenie absurdów życia – oraz sztuki. Rzuca światło na skomplikowaną bluźnierczą naturę pisarza będącego ikoną kontrkultury i prawdziwą amerykańską legendą – ‚laureatem amerykańskich nizin społecznych’ (Time) – który ze stoickim spokojem przedstawiał poniewieranych i zdeprawowanych członków społeczeństwa. Odkrywa artystę opierającego się na tym. co instynktowne. w którego twórczości rozbrzmiewa główna myśl: ‚Nie staraj się’.

O pisaniu. to książka przenikliwa. przejmująca i często przezabawna. pełna nie tylko niezapomnianych sformułowań. ale i charakterystycznej dla Bukowskiego surowości. i ożywiona chwilami wdzięku. intymności i patosu.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


https://woblink.com/ebook/xavier-cold-michelle-a-valentine-189338u

https://woblink.com/product-publication/download/189338/epub: 1

:

Cena:


Barbara Tryźnianka

Autor: Maria Rodziewiczówna

Młody hulaka i utracjusz staje przed nie lada wyzwaniem. Jeśli w ciągu dziesięciu lat nie stanie się wartościowym człowiekiem. to nie odziedziczy majątku po wuju. Wykonawczynią testamentu ma być tajemnicza Barbara Tryźnianka

Popularna powieść obyczajowa o przemianie i miłości. osadzona w środowisku naszej arystokracji przełomu XIX i XX wieku.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Format

EPUB.MOBI: 7534

https://woblink.com/ebook/niemcewicz-od-przodu-i-od-tylu-karol-zbyszewski-7534u

:

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 7534

https://woblink.com/ebook/niemcewicz-od-przodu-i-od-tylu-karol-zbyszewski-7534u

:

Cena:


ISBN

9788379036561: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/smierc-urzednika-i-inne-opowiadania-antoni-czechow-21558u

Cena:heczko mikrobiologia pdf, medaliony zofia nałkowska streszczenie szczegółowe, dominik dan, chris carter polowanie na zło, prus antek, język niemowląt tracy hogg pdf, mieczysław jahoda, farmakodynamika janiec, oblicza dialogu, wiedźmin tom 3, życie ze złością, nowela żeromskiego krzyzowka, agnieszka guzik, nie zaczęło się od ciebie pdf, cywilizacja dusz pdf, fizjoterapia w reumatologii pdf, władysław tatarkiewicz historia filozofii, tortury współczesne…