Płomień serca

Płomień serca

Autor: Orson Scott Card

Klasyczna opowieść fantasy. utkana z wątków historii. mitu i baśni.

Peggy jest Żagwią. potrafi spojrzeć w płomień jaśniejący w sercu każdego człowieka. Chroni Alvina Stwórcę od chwili narodzin – od dnia. kiedy Niszczyciel pierwszy raz spróbował go zabić.

Jednak przeznaczenie pchnęło ich na różne szlaki. Alvin ruszył na północ. gdzie jego zdolności uważane są za czarnoksięstwo. a korzystanie z nich karane jest śmiercią. Peggy pociągnęła na południe. gdyż zobaczyła w przyszłości straszliwą wojnę i zniszczenie. Tylko jedna ścieżka prowadzi przez chaos wojny. a misją Peggy jest przeprowadzenie świata tą ścieżką ku pokojowi.

Orson Scott Card (ur. 1951) – jeden z najbardziej popularnych autorów science fiction. Zadebiutował w wieku 26 lat opowiadaniem ‚Gra Endera’; zostało ono później rozbudowane do rozmiarów powieści. która zapoczątkowała jeden z najpopularniejszych cykli powieściowych autora – ‚Sagę o Enderze’. Równie popularną i powiązaną z nią fabularnie jest ‚Saga Cienia’. ‚Płomień serca’ to piąty tom cyklu ‚Opowieść o Alvinie Stwórcy’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788381682756: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/terapia-czaszkowo-krzyzowa-dla-zaawansowanych-bozena-przyjemska-153862u

Cena:


Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych – PDF

Autor: Bożena Przyjemska

Jakie emocje Tobą kierują?

 

Negatywne emocje takie jak nienawiść. złość. zawiść. bezradność. przygnębienie. brak akceptacji czy niska samoocena mają ogromny wpływ na Twoje zdrowie. Naukowcy są zdania. że nawet 90% problemów ze zdrowiem ma podłoże emocjonalne. Powodują obniżenie odporności. przewlekłe choroby. a nawet raka.

 

Ty decydujesz o swoim zdrowiu

 

Autorka. specjalistka medycyny osteopatycznej. opisuje techniki. dzięki którym rozluźnisz chronicznie naprężone mięśnie. Całkowicie pozbędziesz się stresu i napięcia z twarzy oraz ramion. Ta nowa forma nieinwazyjnej terapii pozwoli usunąć emocjonalne traumy ze struktury powięzi. mięśni i stawów. Zgłębisz również technikę hipnozy

29.9: https://woblink.com/ebook/rado-boy-jaworska-dorota-153859u

Cena:


ISBN

9788366229310: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/w-grobie-ci-do-twarzy-andrzej-f-paczkowski-154335u

Cena:


Zjadanie zwierząt

Autor: Jonathan Safran Foer

Gdy Jonathanowi Safranowi Foerowi urodził się syn. chciał się dowiedzieć. jak powinien go karmić i czym naprawdę jest mięso. Skąd pochodzi? Jak się je produkuje? Jak traktowane są zwierzęta i czy to ważne? Jak zjadanie zwierząt wpływa na gospodarkę. społeczeństwo i środowisko? Wyniki tego śledztwa sprawiły. że stanął twarzą w twarz z rzeczywistością. której jako obywatel nie mógł zignorować. a jako pisarz nie mógł przemilczeć.

Jeśli znajdą się osoby. których nie przekona sugestywny sposób. w jaki Foer opisuje okropieństwa przemysłowej hodowli zwierząt i oskarża odpowiedzialnych za nią ludzi. to znaczy. że są nieczułe albo głuche na głos rozsądku. Albo i jedno. i drugie.

J.M. Coetzee

 

Zjadanie zwierząt sprawiło. że zmieniłam

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99geografia humanistyczna, zakazana nauka, powiem wam jak zginął, wysoko wrażliwi i miłość, jak myśleć lepiej, piotr glas książka, vincent severski zamęt, jak obliczyć pensje nauczyciela, praca operacyjna policji, robert f barkowski, gatunki dziennikarskie pdf, dramat zwierząt domowych, niemcy książka pdf, detoks dla opornych…