ISBN

ISBN

9788307035086: Wydawnictwo

Format

59.5: https://woblink.com/ebook/na-skraju-imperium-i-inne-wspomnienia-mieczyslaw-jalowiecki-sadowski-maciej-205073u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/189786/epub

1:

:

Cena:


Stracona tożsamość

Autor: Ewelina Dobosz

Emily nie potrafi poradzić sobie z traumatycznymi wspomnieniami sprzed dwóch lat. Ucieka w zakupoholizm. przestaje angażować się w wychowywanie syna.

Igor namawia żonę na terapię. jednak ona zdecydowanie odmawia. Zaczynają się od siebie oddalać. a ich małżeństwo zostaje wystawione na próbę. Emily przyjmuje pracę w firmie byłego kochanka. natomiast Igor pozwala się uwodzić koleżance z pracy. pełnej seksapilu Isabelli.

Czy ta próba okaże się dla Emily i Igora zbyt ryzykowna?

 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 14.95


Glatz. Kraj Pana Boga

Autor: Tomasz Duszyński

1921 rok. W pobliżu Zieleńca zostają odkryte zwłoki. To zaginiona w 1916 roku Sabine Hunfeld. córka znanego importera cygar. Sprawę przejmuje kłodzka policja w osobie Franza Koschelli. szefa nowo utworzonego Wydziału Kryminalnego.

Koschella mozolnie odkrywa okoliczności zaginięcia dziewczyny. Przez pięć lat ktoś skutecznie zacierał ślady. Wkrótce dochodzenie przybiera nieoczekiwany obrót. a Franz zostaje okrzyknięty Mścicielem z Kłodzka. Czy zasłużył na ten przydomek?

Do miasta przybywa kapitan Wilhelm Klein. Wojskowy śledczy ma niewiele czasu by pomóc… lub przeszkodzić wachmistrzowi Koschelli w jego szaleńczych planach.

Kto stał za porwaniem Sabine? Jak głęboko sięga sieć wzajemnych powiązań w strukturach kłodzkiego hrabstwa? Ile jeszcze tajemnic kryje Kraj Pana Boga?

29.9: https://woblink.com/ebook/landon-shay-tom-2-brittainy-c-cherry-katarzyna-agnieszka-dyrek-194846u

Cena:


Upiorne Święta

Autor: Graham Masterton

Te historie każdemu zmrożą krew w żyłach. Doborowa stawka polskich autorów specjalizujących się w literaturze grozy opisuje Boże Narodzenie takie. jakiego z pewnością nikt z nas nie chciałby przeżyć….

Po lekturze tej książki Gwiazdka już nigdy nie będzie taka jak kiedyś. Arcysilną polską reprezentację uzupełnia Graham Masterton – autor kilkudziesięciu powieści. w tym takich klasyków horroru jak ‚Manitou’. ‚Dżinn’ i ‚Wojownicy nocy’. które rozeszły się na całym świecie w wielomilionowych nakładach.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 31.9janusz bieszk książki, marksizm w skrócie, audiobook romans, 12 życiowych zasad ebook, biologia z tangramem pdf, stephen king wszystkie książki, włoskie szpilki, tool parabola, jerzy kosiński malowany ptak pdf, nienasycony robert lewandowski, zbigniew tomasz nowak książki, życie na maksa, angielski pdf, marcin pełka, marketing książka, libraibuk, tomasz żyro, plotka książka, bracia slater 3 pdf, algebra liniowa zadania z rozwiązaniami…