Anioł z Monachium

Anioł z Monachium

Autor: Fabiano Massimi

Miłość. perwersja. zmowa milczenia

Monachium. 1931 rok. Na błękitnym dywanie leży dziewczyna. Obok niej pistolet jej wuja. Szeroko otwarte oczy. rozchylone usta i powiększająca się plama krwi na sukience. To Geli – ukochana siostrzenica Hitlera. która od jakiegoś czasu z nim mieszkała.

Komisarz śledczy Siegfried Sauer dostaje rozkaz z samej góry: w ciągu ośmiu godzin ma zebrać zeznania i zamknąć śledztwo. Ale pytań jest z godziny na godzinę coraz więcej: czy to na pewno samobójstwo? Co łączyło Hitlera z Geli? Czy dziewczyna była w ciąży? Czemu ma złamany nos i zmasakrowaną twarz?A przede wszystkim: dlaczego to Hitlerowi najbardziej zależy na wyjaśnieniu sprawy?

Napisana na podstawie prawdziwych raportów policyjnych porywająca powieść kryminal

17.99: https://woblink.com/ebook/tajemnica-domu-helclow-jacek-dehnel-piotr-tarczynski-maryla-szymiczkowa-16953u

Cena: Piotr Tarczyński


Inne Światy

Autor: Jakub Małecki

Niesamowite obrazy Jakuba Różalskiego i ich nieoczywisty przekaz budzący niepokój. często grozę. znajdują odzwierciedlenie w historiach stworzonych przez znakomitych autorów.

Opowiadanie Sylwii Chutnik to oniryczny. groteskowy zapis nocy spędzonej w praskim szpitalu. Aneta Jadowska przenosi nas do tatarskich Bahonik z początku XX wieku. Anna Kańtochprzedstawia historię alternatywną Polski roku 1943 – kraju dobrobytu rządzonego przez króla Jana VI Sobieskiego. Aleksandra Zielińska umieściła akcję w górniczej osadzie przy nieczynnej kopalni. w której trzewia zapuszcza się mały chłopiec.

Jacek Dukaj olśniewa kunsztem. opowiadając o Japonii z okresu Meiji. inżynierze z dalekiego Kraju. Którego Nie Ma. i jego latających maszynach z metalu lżejszego od powietrza. 

32.99: https://woblink.com/ebook/mindhunter-podroz-w-ciemnosc-john-douglas-mark-olshaker-134604u

Cena: Mark Olshaker


Błękitne sny

Autor: Katarzyna Michalak

Czy będzie ono szczęśliwe? Los zdecyduje.

Leśna Polana to więcej niż dom. to bezpieczna przystań. Tutaj wszystko się zaczęło i tu wszystko się skończy. Jednak droga do ostoi spokoju nie jest prosta. Los nadal doświadcza tych. których kochamy. 

Majka i Marcin trafiają do szpitala w stanie krytycznym. Z nim jest lepiej. on przeżyje. ale ona…

Julia i Patryk zostają obdarowani najcenniejszym skarbem. Jednak ona nie jest gotowa na takie szczęście. zaś on sam przyjąć go nie może…

Gabriela i Wiktor mają szansę na stworzenie kochającej się rodziny. Lecz ona potrzebuje czasu. on zaś czekał wystarczająco długo…

Błękitne Sny to ostatni tom bestselerowej „Leśnej Trylogii”. opowieści o uczuciach silniejszych niż miłość i przyjaźniach trwalszych niż więzy krwi. 

22.99: https://woblink.com/ebook/w-ulamku-sekundy-alex-kava-5257u

Cena:bezpieczenstwo spoleczne, życie jak malowane, gietrzwałd sanktuarium maryjne, dary anioła seria książek, james bond 007 nightfire, stulecie winnych audiobook, marco kubiś książka, anna karpinska, gen ukryta historia, ostatnia arystokratka mobi chomikuj, powieść gombrowicza, ochrona osób i mienia książka pdf, znane mity, wyśpij się, magia kąsa pdf, wydawnictwo vectra, marian górski…