Lemingi 2.0

Lemingi 2.0

Autor: Jerzy A. Krakowski

Hit internetu: dzika satyra na pokolenie ciepłej wody w kranie: ‚młodych. wykształconych z dużych miast’. Bohaterów: Redakcję. kolegę -geja. Nowego z Tarnowa i frendziary z kolektywu zna cała Polska. W czasach opisanych w pierwszym tomie lemingi żyły jak w bajce. ale nic na tym świecie nie trwa wiecznie. Bojownicy o wolny dostęp do kiełków sushi tym razem jako partyzanci postępu. próbują przetrwać w obcym i okrutnym świecie zarządzanym przez prawicową podkarpacką juntę.

Co robić. jak żyć? Jak dotrwać do kolejnych wyborów i jak chować opornik za medalikiem. który jest sprawdzany przez strażników przy wejściu do korpo?

Dodatkową atrakcję ‚Lemingów 2.0’ stanowią komiksy i rysunki Jana Tatury przygotowane specjalnie dla tego tomu.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Geniusz Żydów na polski rozum

Autor: Krzysztof Kłopotowski

Wywrotowa książka niezrównanego Krzysztofa Kłopotowskiego. opatrzona recenzjami profesorów Nowaka. Zybertowicza i Żaryna. a także wstępem Rafała Ziemkiewicza.
Żydzi stanowią dwa promile ludności świata. Zdobyli 23 procent nagród Nobla.

Jak to się dzieje? Jak powielić ich sukces?

Ostra i niepoprawna politycznie książka Kłopotowskiego. Jeśli ktoś będzie twierdził. że jest antysemicka. to albo jej nie czytał. albo – jest głupcem. Nie tylko na polski rozum.

„Książka – myślozbrodnia. Autor stawia najtrudniejsze pytania o stosunki polsko-żydowskie. o ich przyszłość. Chce tę przyszłość uwolnić od kompleksów. Czy się na to odważymy?”
Prof. Andrzej Nowak. historyk i publicysta

„Krzysztof Kłopotowski radzi twórczo korzystać z obcych wynalazków. Nikomu się nie kłania. zaś cudze idee łapie w lot i kieruje w stronę swej nieco wstydliwej miłości – Polski. W tej książce pokazuje. które wynalazki narodu żydowskiego warto wykorzystać. by nasza miłość do kraju wstydu się pozbyła.”
Prof. Andrzej Zybertowicz. socjolog i publicysta

„Żydzi – jak dowodzi Krzysztof Kłopotowski. specjalista od zadawania niewłaściwych pytań – są nie tylko ofiarami Holocaustu. To również naród. który potrafi skutecznie mobilizować elity dla swych celów. Autor sądzi. że Żydzi jako patrioci prowadzący twardą walkę o własne potrzeby odsuwają na bok wątpliwości intelektualne. czy etyczne. Świat słucha tych. którzy wytrwale i energicznie dbają o swe interesy. Kłopotowski domaga się tego samego od Polaków.”
Prof. Jan Żaryn. historyk i publicysta

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


ISBN

9788328709034: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/krysztalowi-tom-2-latwy-hajs-joanna-opiat-bojarska-147849u

Cena:szadź brejdygant, pan tadeusz 13 księga, metodyka pracy sędziego w sprawach cywilnych pdf, przygody odyseusza audiobook, unorthodox. jak porzuciłam świat ortodoksyjnych żydów, krwawy las, z bauman, wilcza nora, sprawdzian matematyka klasa 2, odmiennosc, słownik łaciński pdf, ewa bartos, akademia pana kleksa audiobook cała książka jan brzechwa, jerzy ambroziewicz, agatha christie chomikuj mobi…