https://woblink.com/product-publication/download/18576/epub

https://woblink.com/product-publication/download/18576/epub

1:

:

Cena:


Zwierzenia Arsène’a Lupina

Autor: Maurice Leblanc

Zbiór opowiadań połączony postacią głównego bohatera. Opowiadania. ułożone chronologicznie. przybliżają czytelnikowi postać głównego bohatera. Są swoistą kroniką jego życia. studium złożonego charakteru i wyjaśnieniem przyczyn zachowania ulubionego włamywacza Francji.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Lato

Autor: Tove Jansson

Tove Jansson. najbardziej znana jako autorka i ilustratorka niepowtarzalnej serii książek o Muminkach. napisała również wiele znakomitych utworów dla dorosłych. Jednym z nich jest „Lato” – nastrojowa. poruszająca. metaforyczna historia. w której w sposób prosty. z niespotykaną lekkością. ale i mądrością opowiada o sprawach trudnych i poważnych. zderza starość z młodością. porusza temat uczenia się życia.

Sześcioletnia Sophia dopiero wchodzi w życie. a jej babcia. dojrzała artystka. jest u jego kresu. Razem spędzają lato na małej fińskiej wysepce. Budując łódź i spacerując po lesie. rozmawiają o sprawach ważnych dla młodych i starych: miłości. życiu i śmierci. naturze Boga… Poznają wzajemnie swoje lęki. kaprysy i tęsknoty.

Autorka tworzy w powieści kompletny świat: pełen radości i smutków.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 27.9


Maria. Dziewczyna z kwiatem we włosach

Autor: Wioletta Sawicka

Dramatyczne dzieje polskiej rodziny ziemiańskiej z wileńskich Kresów. Trzeci tom opowieści o niezłomnych kobietach. które w czasach wzniosłych spraw i wielkiej historii. kiedy miłość przeplatała się z nienawiścią. musiały sobie radzić z trudną rzeczywistością.

Konigsberg. rok 1933. początki Trzeciej Rzeszy. Naziści pod przywództwem Hitlera dochodzą do władzy. Córka Oleńki. Marysia. ma dziewiętnaście lat i nową tożsamość. Z polskiego życia nie pamięta nic. Po śmierci swej ukochanej Joachim zabrał czteroletnią córeczkę do Prus i wychował w niemieckim duchu. Dziewczynka dorasta jako Marie von Lauen. Nieświadoma przeszłości przyjmuje oświadczyny oficera SS Klausa von Hoffenberga. Ta decyzja zaważy na życiu kolejnych pokoleń. Czy Marie dowie się. kim jest. i czy miłość pozwoli jej przetrwać okrutny czas wojny?

Wioletta Sawicka – urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia jest pedagogiem. ale zawodowo realizuje się jako dziennikarka. Jej specjalnością są reportaże. Wyciszenia od zgiełku życia szuka w warmińskich lasach i w Bieszczadach. które niezmiennie ją fascynują. Autorka dziewięciu powieści.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1

Autor: Whitney G.

Nowa powieść autorki bestsellerowej „Turbulencji” i serii Domniemanie niewinności

Michael Leighton. dyrektor nowojorskiego wydawnictwa i znany playboy. szuka nowej asystentki. Dotychczasowe kandydatki nie potrafiły sprostać jego oczekiwaniom. Aż pojawiła się ona.

Mya nie cierpi swojego nowego szefa. Zachowuje się wobec niej niemiło i arogancko. Co prawda nieźle jej płaci i przy tym jest niezwykle pociągający. ale przecież nie jest jego własnością. Postanawia zwolnić się z wydawnictwa i szukać szczęścia w innej firmie.

Szef dowiaduje się o jej decyzji. Nie może pozwolić jej odejść – nie tylko dlatego. że jest perfekcyjna w swojej pracy. Ta kobieta ma w sobie coś więcej. Michael ma plan – jeśli Mya myślała. że jest niegrzecznym szefem to jeszcze nie wie na co go

46: https://woblink.com/ebook/na-wschod-od-edenu-john-steinbeck-6429u

Cena:


ISBN

9788324069866: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/sprawa-dla-koronera-bateson-john-142656u

Cena:insygnia śmierci pdf, steve jobs biografia, rań, mike tyson biografia, literatura erotyczno romantyczna, kamienie na szaniec audiobook za darmo, mroz testament, większość bezwzględna audiobook chomikuj, elektrownia winden, indopacyfik, był sobie pies 2 online pl, obsesja doskonałości pdf, remigiusz mróz w kręgach władzy, fatalna lista pdf, tim marshall, siła woli baumeister, agnieszka trzebska, winna alicja sinicka pdf, powtórka z historii gimnazjum pdf, filozofia rousseau, ksiazki erotyczne pdf, magdalena riedi…