Pieśń Ziemi. Rdzenna mądrość. wiedza naukowa i lekcje płynące z natury

Pieśń Ziemi. Rdzenna mądrość. wiedza naukowa i lekcje płynące z natury

Autor: Robin Wall Kimmerer

 

Głos naszej planety. za którego wysłuchanie jesteśmy odpowiedzialni

 

Posłuchaj opowieści o kobiecie. która przybyła z nieba. Zwierzęta ofiarowały jej błoto z dna morza. a ona stworzyła ląd. Kiedy tańczyła. ląd się rozrastał.

A gdy ofiarowała ziemi nasiona. dzikie trawy. kwiaty i drzewa rozprzestrzeniły się wszędzie.

Tak powstała Ziemia – dzięki współpracy człowieka i przyrody.

Dziś jednak trudno nam usłyszeć jej wołanie. Jako ludzie Zachodu zapomnieliśmy. że Ziemia to nasz dom. Ale nie jest jeszcze za późno.

Posłuchaj pieśni Ziemi.

**

Robin Wall Kimmerer. profesor botaniki i członkini plemienia Potawatomi. pokazuje. że ni

17.45: https://woblink.com/ebook/halibut-na-ksiezycu-dobromila-jankowska-david-vann-ewa-pawlowska-204727u

Cena:


ISBN

9788366328471: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/sko

Cena: 19.95


Dotyk strachu

Autor: Erica Spindler

Jako dziecko przeżyła koszmar. Porwana dla okupu. okaleczona. cudem uniknęła najgorszego.

Chociaż od tamtych wydarzeń minęło wiele lat. Anna nadal śni koszmary. Zyskała rozgłos jako autorka mrocznych powieści kryminalnych. ale pilnie strzeże swej prywatności. Zmieniła imię. nazwisko. ukrywa adres zamieszkania. Ale to nie zmyliło tajemniczego prześladowcy. który coraz bardziej ją osacza. Chce. by znów zaczęła się bać. by wpadła w pułapkę. z której tym razem nie ucieknie. 

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 24.99


Szklany hotel

Autor: Emily St. John Mandel

Jonathan Alkaitis. finansista i właściciel luksusowego hotelu. składa niemoralną propozycję Vincent. barmance. która pracuje w tym szklanym pałacu. Vincent dostaje klucze do królestwa cienia: pieniędzy i moralnych kompromisów. w zamian ma udawać żonę Alkaitisa. Jak piękna barmanka odnajdzie się w świecie. którego mieszkańcy żyją w przekonaniu. że mogą zrobić wszystko. czego tylko zapragną? Czy da się pozostać neutralnym. gdy dookoła panują chciwość. żądza władzy. narkotyki i nieograniczone możliwości?

 

To porywająca opowieść o duchach starego świata: o piramidzie finansowej. która ciągnie w dół wielkie fortuny i dorobek życiowy mniej zamożnych. W jaki sposób splatają się losy wszystkich uczestników nieczystej gry i dokąd prowadzą ich wybory? I w końcu: jak zdefiniować ten kryt

17: https://woblink.com/ebook/gwiazdor-piotr-c-192823u

Cena:


ISBN

9788366555280: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/szklany-hotel-emily-st-john-mandel-205646u

Cena:pracoholizm pdf, sratatata, bicz wojownicy, lovecraft pl, darmowe-ebooki, simon baron cohen, słownik medyczny polsko angielski pdf, wzorcowy plan kont z komentarzem pdf, środku, lekturą karolcia pdf, dawid zgud, mroczne intrygi tom 2, kristin hannah książki, małgorzata kochanowicz, biblia treningu kolarza górskiego pdf, creative flow. rok uważnego życia, najcenniejszy podarunek, sylwia hutnik, piotr błajet, głuchowski dmitrij, kuchnia polska dla diabetyków pdf, elektroniczna biblioteka…