Nie uciekniesz od miłości

Nie uciekniesz od miłości

Autor: Michał Majewski

Zbiór 10 opowiadań o różnorodnych odcieniach miłości.

Podróż po krainie kochania. gdzie nic do końca nie jest znane.

Opowiadania radosne. optymistyczne i sensacyjne z dużą dawką emocji. czytelną narracją i mocnym suspensem. Jedne historie przedstawione nad wyraz spokojnie. inne trzymające w napięciu. ale zawsze z pojawiającymi się wątkami uczuciowymi. spajającymi całość w idealną układankę. Bohaterowie stanowią odmienne typy. ścierając się ze sobą. wchodząc w interakcję. aby finalnie się zniszczyć.

Doskonała lektura dla miłośników zapętlonych opowieści.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 19.9


Zwycięstwo

Autor: Joseph Conrad

‚Zwycięstwo’ to powieść Josepha Conrada. wybitnego angielskiego pisarza polskiego pochodzenia.

Powieść opisuje losy samotnego Szweda. Axela Heysta który spędza większość czasu na odosobnieniu na tropikalnej wyspie. Kiedyś pracował dla firmy Tropical Belt Coal Company. ale gdy zmarł właściciel. Morrison. firma przeszła w stan likwidacji. Heyst wegetuje. na co dzień widując się z kilkoma tubylcami. W hotelu Schomberga spotyka Lenę. wędrowną muzyczkę i zabiera ją na swoją wyspę. W tym samym czasie do hotelu przybywa para hazardzistów i oszustów. Mr. Jones i Martin Ricardo. Usłyszawszy. że Heyst ma pieniądze. udają się na jego wyspę. udając rozbitków. 

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Pawilon szósty

Autor: Anton Czechow

Andriej Jefimycz Ragin to człowiek inteligentny i nader szczery. a jednocześnie niewierzący. że posiada prawo do zmieniania życia – swojego i swoich pacjentów – na lepsze. Wszystko staje się dla niego rutyną. a leczenie uznaje za zupełnie bezsensowne. co sprawia. że w szpitalu pojawia się sporadycznie. Jednak podczas jednej ze swoich wizyt odwiedza salę numer 6. przeznaczoną dla chorych umysłowo. Ta wizyta zmieni więcej niż mógłby kiedykolwiek przypuszczać.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Kolęda wileńska Prowadź mnie mój aniele

Autor: Szymon Szewczyk

Kolęda Wileńska. skomponowana przez Szymona Szewczyka ( http://szewczykmusic.com/ ) do tekstu Arkadiusza Kobusa w 2017 roku. jest podarunkiem dla Polaków żyjących na Litwie. W kontekście wykonawczym. jest to utwór skierowany do każdego. kto po prostu ma ochotę muzykować.

Niniejsze wydanie kolędy zawiera jej opracowanie na głos i fortepian. Premierowego nagrania Kolędy Wileńskiej w orkiestrowej aranżacji. dokonała wokalistka Liudmyla Vostrikova w 2017 roku. Powstał również animowany teledysk. do którego rysunki wykonał Mariusz Nartowski. Te piękne ilustracje można podziwiać w niniejszym wydaniu. dzięki uprzejmości autora. Utwór szybko zdobył popularność wśród społeczności żyjącej na Wileńszczyźnie. W kolejnych latach wykonywali go publicznie m.in. tacy artyści jak Evelin

15: https://woblink.com/ebook/proste-dobrego-poczatki-agnieszka-kosciolek-202909u

Cena:psie serce pdf, robert trivers, uwierz w mikołaja, skin coach opinie, max weber pdf, sekrety szeptuch pdf, klasa 7 język polski sprawdziany, dzikowy skarb audiobook, eugenia mandal, wioletta jedlecka, wojna polsko ruska pdf, zrozumiec programowanie, proś, a będzie ci dane, rafał otoka, pan tadeusz rozprawka, quo vadis omówienie, królowa życia i król, stanisław ignacy witkiewicz książki, życie księdza, agnieszka osiecka dzienniki…