Złe dziewczyny nie umierają

Złe dziewczyny nie umierają

Autor: Katie Alender

Alexis ucieka w fotografowanie i trzyma się na uboczu. jak niejedna nastolatka. Nie każdy jest urodzoną cheerleaderką. Zresztą jak się żyje z takimi rodzicami. nie ma w tym nic dziwnego. Młodsza siostra Alexis. trzynastoletnia Kasey. też jest specyficzna. z tym swoim zbzikowaniem na punkcie starych lalek. W sumie życie Alexis. choć trochę wyobcowane. nie odbiega od normy. Tak się przynajmniej wydaje… Nagle sprawy wymykają się spod kontroli. Staje się jasne. że złowróżbne sygnały to był dopiero przedsmak prawdziwej grozy. Kasey zaczyna się zachowywać jeszcze bardziej niepokojąco niż wcześniej: jej błękitne oczy skrzą czasem zielonym blaskiem. pamięć odmawia jej posłuszeństwa. a słowa… słowa. które wypowiada. są żywcem wyjęte z dawnych epok. Kasey z radosnej kolekcjonerki lalek zmienia się u

Wydawnictwo: Książkowe Klimaty

Cena: 25


Księżyc jest pierwszym umarłym. Gdzie Diabeł mówi dobranoc – tom 1

Autor: Karina Bonowicz

Fascynująca mieszanina słowiańskich wierzeń. prastarych demonów. niesamowitych eliksirów i współczesności.

Według legendy wiele stuleci temu czwórka przyjaciół została wygnana z rodzinnej wioski. gdyż ludzie lękali się ich czarów. Rozeszli się w cztery strony świata. ale zadziwiającym zbiegiem okoliczności i tak wszyscy dotarli w to samo miejsce – do czarciego kamienia. Tam wywołali diabła i dobili z nim targu… Ich potomkowie przez wieki odczuwali skutki tego paktu i bezskutecznie próbowali się z niego wywikłać. Czy przedstawicielom kolejnego pokolenia uda się wreszcie wrócić do normalności? Jakie przeszkody będą musieli wcześniej pokonać? Z jakimi przeciwnikami się zmierzyć? Jakich sojuszników pozyskać?

:

Cena:


Jak nie umrzeć

Autor: Jan Garavaglia

Patolog sądowy opowiada o tym. czego nauczyli ją zmarli: jak nie trafić do prosektorium zbyt wcześnie.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 34.99


Alienista

Autor: Caleb Carr

Nowoczesny kryminał w historycznych dekoracjach. Zawojował czytelników na całym świecie! Na Netflixie serial nakręcony dla TNT na jego podstawie.

W rolach głównych: Daniel Brühl. Luke Evans i Dakota Fanning!

Światowy bestseller!

Nowy Jork. 1896 rok. Miastem wstrząsają makabryczne zabójstwa chłopców-prostytutek. Skorumpowani policjanci prowadzą oficjalne śledztwo. ale niezależnie od nich działa tajna grupa powołana przez Theodore’a Roosevelta. późniejszego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Najważniejszy w tej grupie jest tytułowy alienista – dziś powiedzielibyśmy psychopatolog – Laszlo Kreizler. który wykorzystuje całą swą wiedzę. by stworzyć profil psychologiczny mordercy i w ten sposób wpaść na jego trop. Wraz z dziennikarzem Johnem Schuylerem Moore’em i Sarą Howard. pierwszą kobietą zatrudnioną przez nowojorską policję. działa w nowatorski dla kryminalistyki sposób. by złapać zabójcę. nim znów dokona zbrodni.

Alienista – napisany zarówno w duchu klasycznych kryminałów. jak Milczenie owiec – znakomicie łączy elementy powieści historycznej. psychologicznej i thrillera. dając przy tym niesamowity obraz Nowego Jorku w epoce wielkich przemian.

Caleb Carr oprócz bestsellerowego Alienisty napisał również Anioła ciemności i Miasteczko Surrender – obie powieści nawiązują do wątków podjętych w Alieniście.

Pierwszorzędna opowieść o zbrodni i karze. – „Entertainment Weekly’

Caleb Carr zabiera nas w czasy. kiedy dopiero rodziło się nowoczesne dochodzenie kryminalne i dziennikarstwo śledcze. -„The Detroit News”

Wciągająca. ponura. doskonale oddająca realia opowieść. -„USA Today”

Ekscytujący. napisany w świetnym tempie i naprawdę inteligentny thriller. -„Los Angeles Times”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


Dziadek do orzechów

Autor: E.T.A. Hoffmann

Baśniowa opowieść o małej Klarze. która w wigilijny wieczór jest świadkiem niezwykłych wydarzeń: otrzymany w prezencie Dziadek do Orzechów staje na czele armii ołowianych żołnierzyków. aby stoczyć nierówną walkę z Królem Myszy. Choć nikt nie wierzy dziewczynce. wydarzenia mają dalszy ciąg. Wkrótce okaże się. kim tak naprawdę jest Dziadek do Orzechów…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 3.66


Hajmdal. Tom 3. Bunt

Autor: Dariusz Domagalski

Potężny drednot „Hajmdal” zostawia za sobą księżyce Monarchy i przemierza olbrzymie terytorium Cesarstwa Bahiriańskiego. gdzie w każdym systemie czyha flota nieprzyjaciela. Admirał Nathaniel Kashtaritu podejmuje ryzykowną grę z wrogiem. Stawką jest śmierć albo ocalenie. 

Wśród załogi. zmęczonej i zniechęconej. zaczynają się skrywane szepty. tajne spotkania. knowania i intrygi. 

Na pokładzie wybucha bunt. 

Tymczasem gdzieś w nieznanej przestrzeni. na żyjącym okręcie Khon-Ma. ludzie budzą się z letargu. Próbują zrozumieć. co się stało. Wśród pytań bez odpowiedzi jasne jest tylko jedno. Toch-em umiera.

Jak potoczą się losy Federacji Terrańskiej? Czy Ezra Leahy i jego towarzysze przetrwają nadciągającą burzę?

Kosmos skrywa niezgłębione sekrety.

29.9: https://woblink.com/ebook/egomaniac-vi-keeland-34746u

Cena:alfabet urbana pdf, alice munro książki, ciechaniewicz pielęgniarstwo pdf, biblioteka położnej, mobbing literatura, przestępczość pdf, o tym się nie mówi, wyspa skarbów stevenson, internetowa wypożyczalnia książek, kongres futurologiczny, bad boys go to hell pdf, bajka dla doroslych, marcin chłodnicki, dagmara skalska książki, fallout new vegas solucja, sigrid wiek, izabela nowicka, george orwell folwark zwierzęcy pdf, adam rosiński…