https://woblink.com/product-publication/download/28394/epub

https://woblink.com/product-publication/download/28394/epub

1: Autor

:

Cena:


ISBN

9788324048571: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/trupia-farma-nowe-sledztwa-bill-bass-jon-jefferson-34861u

Cena: Jon Jefferson


Nawiedzenia. Historie prawdziwe

Autor: Ed Warren

Ktoś kiedyś powiedział. że duchy są zawsze głodne. a nikt nie wie tego lepiej niż Ed i Lorraine Warrenowie. najbardziej znani badacze zjawisk paranormalnych na świecie.

Przez dziesięciolecia Ed i Lorraine poznawali prawdę kryjącą się za najbardziej przerażającymi zjawiskami nadprzyrodzonymi. Badali niezwykłe sprawy nawiedzeń i opętań. Od osławionego domu uwiecznionego w The Amityville Horror po mrożące krew w żyłach wydarzenia. które zainspirowały twórców takich kinowych hitów jak Obecność czy Annabelle.

Nawiedzenia. Historie prawdziwe przedstawiają wiele najbardziej wstrząsających. opartych na faktach przypadków upiornych nawiedzeń. demonicznych prześladowań i przerażających spotkań z duchami.

Ed i Lorraine Warrenowie przebadali wspólnie tysiące spraw związanych ze zjawiskami nadnaturalnymi. Napisali razem wiele artykułów i książek. prowadzili też wykłady na uczelniach. Oboje idealnie się uzupełniali. wykorzystując wiedzę i umiejętności. Domeną Eda – jedynego świeckiego egzorcysty zaakceptowanego przez Watykan – były przypadki nawiedzeń i opętań. Lorraine natomiast była niezwykle wrażliwym medium. Ed zmarł w roku 2016. Jego żona Lorraine odeszła w roku 2019.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 30.9


Kobieta w Watykanie

Autor: Magdalena Wolińska-Riedi

Watykan – miejsce od wieków wzbudzające emocje. mające swoje sekrety. niedostępne. Rozbudzające wyobraźnię pisarzy i reżyserów. Wielu próbowało zgłębiać jego tajemnice.

Magdalena Wolińska-Riedi. jako jedna z nielicznych kobiet. mieszkała za Spiżową Bramą przez prawie dwadzieścia lat. Teraz opowiada czytelnikom o tym. jak wygląda codzienne życie w najmniejszym państwie świata. Zdradza zaskakujące fakty i ciekawostki. Tłumaczy. jak działa system karny. administracyjny. opieka medyczna. Jak wygląda watykański paszport. ile cel ma tamtejsze więzienie i czy dzieci mogą zapraszać kolegów i robić w watykańskim mieszkaniu imprezy?

Watykan to nie tylko siedziba najwyższych władz Kościoła katolickiego. to również miejsce życia blisko czterystu obywateli. z czego stu

31: https://woblink.com/ebook/wbrew-zasadom-samantha-young-aldona-mozdzynska-robert-p-lipski-22292u

Cena:


ISBN

9788365156198: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/oblicza-propagandy-prl-czesc-ii-tomasz-leszkowicz-33506u

Cena:


ISBN

9788381640855: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/na-strunach-swiatla-krystyna-mirek-178163u

Cena:kulmatycki, podmiotowość człowieka, podwójne ryzyko gangstera pdf, bajki robotów pdf, bracia slater ryder pdf pl, biologia klasa 5 sprawdziany pdf, stygmatyczka z syrii, dieta śródziemnomorska książka, night of the rabbit, klemens stępniak, audiobook 365 dni, pan samochodzik i winnetou pdf, środki wziewne, michel bussi książki, karolcia maria kruger pdf, martynka polewska, wstrzyknięcia…