Najtwardsza stal

Najtwardsza stal

Autor: Scarlett Cole

Harper Connelly ukrywa się pod przybranym nazwiskiem przed byłym partnerem – narkomanem i psychopatą.

Trent Andrews po życiowych zawirowaniach. po latach terminowania pod okiem mistrza. otwiera własne studio tatuażu. które szybko zyskuje rozgłos i renomę.

Pewnego dnia Trent spotyka na ulicy olśniewającą dziewczynę. Nie wierzy własnemu szczęściu. kiedy jakiś czas potem ta sama dziewczyna przychodzi do jego studia. żeby zamówić tatuaż… na bliznach. To Harper. która w ten sposób ostatecznie chce zerwać z koszmarną przeszłością.

Dla dwojga młodych ludzi rozpoczyna się nowy niezwykły okres w życiu.

Stopniowo odkrywają. że bliskość może być piękna i bezpieczna; że warto o siebie zawalczyć. że dobrze jest umieć się bronić. że miłość nie musi ran

:

Cena:


Biblia. Pismo Święte Starego i Nowego Przymierza

Autor: Ewangeliczny Instytut Biblijny

Przekład dokonany przez Ewangeliczny Instytut Biblijny jest pierwszym tłumaczeniem całej Biblii zrealizowanym w środowisku polskich chrześcijan ewangelicznych.

Przekładu dokonano w oparciu o najnowszy stan wiedzy w dziedzinie tekstu Starego i Nowego Testamentu. Wykorzystano między innymi dwudzieste ósme wydanie Novum Testamentum Graece Nestlego-Alanda (2012). teksty Zwojów znad Morza Martwego (1955-2002). Kodeks z Aleppo (2004-2011). Pięcioksiąg Samarytański (2015). W tym zakresie proponowany przekład przewyższa wszelkie wydane dotychczas przekłady polskie. Cechuje go świeżość i naturalność języka. dbałość o piękno polskiej szaty językowej. a jednocześnie charakterystyczna dla EIB skrupulatność w zakresie przekładania myśli teologicznej. dzię

35.99: https://woblink.com/ebook/plynac-do-domu-deborah-levy-160205u

Cena:


Król Ryszard III

Autor: William Shakespeare

Kronika życia potępianego przez wielu króla angielskiego Ryszarda III. stanowiącego przez długie wieki ucieleśnienie wszelkiego zła. Szekspir podzielił ten pogląd. przypisując swemu bohaterowi liczne zbrodnie i przedstawiając go w najczarniejszych barwach. Uzasadniał w ten sposób jego obalenie i przejęcie władzy przez kolejną dynastię – Tudorów. którzy władali Anglią w kolejnych wiekach.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Francuski milioner

Autor: Maggie Cox

Rose musi sprzedać ukochany sklep z antykami. w którym od lat pracowała. Spotyka się z Eugene’em Bonnaire’em. właścicielem znanej w świecie sieci restauracji. Okazuje się jednak. że Eugene jest zainteresowany nie sklepem. a budynkiem dla swojej nowej restauracji. Rose. która kocha sztukę i to miejsce. odmawia sprzedaży. Eugene nie ma zamiaru przyjąć odmowy…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Oko w oko ze złem

Autor: Kerry Daynes

Kerry Daynes od ponad dwudziestu lat jest psycholożką sądową. Widziała już chyba wszystko – bo to jej przydzielane są najtrudniejsze przypadki. W tej książce opisała najbardziej wstrząsające sprawy karne. z którymi miała do czynienia.

Aby zrozumieć motywy zbrodniarza. psycholog sądowy musi dobrze go poznać. a to może mu się udać tylko wtedy. gdy zacznie myśleć jak on.

Czy wystarczy odpowiedni splot zdarzeń. żeby człowiek był zdolny do najgorszego?

Czy istnieje „przepis na mordercę”?

Czy zło jest w każdym z nas?

Kerry ci o tym opowie.

Bo na końcu przy stole w pokoju przesłuchań zostaje tylko ona i przestępca.

Kerry Daynes jest psychologiem. Prowadzi prywatną praktykę. a także pracuje w rządowych zespoła

35.9: https://woblink.com/ebook/zbyt-wiele-szczescia-alice-munro-8753u

Cena:


Pierwszy raz

Autor: Agata Czykierda-Grabowska

Czy można uniknąć zranienia. gdy serce otwiera się pierwszy raz?

Kuba od zawsze kochał siostrę swojego najlepszego przyjaciela – niestety. bez wzajemności. Piękna i zupełnie nieświadoma jego uczuć Lena byłą zagadką. której nie potrafił rozwikłać.

A ona… poraniona i zatrzaśnięta w pancerzu obojętności. który budowała sobie przez lata. nie chce wpuszczać do swojego świata mężczyzn w obawie przed kolejną traumą.

Pewnego dnia przewrotny los ponownie połączy ze sobą drogi tych dwojga.

W Kubie ze zdwojoną siłą odżywają dawne uczucia. a Lena zaczyna patrzeć na dawnego przyjaciela w sposób. którego sama nie rozumie. Rozpoczynają pełną namiętności grę. w której oboje udają. że łączy ich tylko przyjaźń.

Czy możn

Wydawnictwo: Initium

Cena: 24.6


EMOCJONALNE PUŁAPKI PRZESZŁOŚCI

Autor: Laura Seebauer

Doskonała lektura dla każdego. kto chciałby zrozumieć. skąd się biorą nasze wzorce emocji. myśli i zachowań. a także metody ich zmiany.

Arnoud Arntz

profesor psychologii klinicznej. Uniwersytet Amsterdamski

Czy jesteś osobą szczególnie krytyczną wobec siebie? A może bardzo surową i wymagającą w stosunku do najbliższych? Nie potrafisz samodzielnie podejmować decyzji. czujesz się osamotniony i trudno ci mówić o swoich potrzebach? A może wprost przeciwnie – jesteś zbyt pewny siebie. nadmiernie kontrolujesz otoczenie i za wszelką cenę chcesz być w centrum uwagi?

Kształtują nas nasze doświadczenia. zwłaszcza te z dzieciństwa. Czasem niesiemy z sobą przez życie przyjemne wspomnienia. a czasem bagaż przykrych i bolesnych przeżyć. które nas przytłaczają. Wówczas zamiast cieszyć się chwilą obecną. wpadamy w emocjonalne pułapki i nieświadomie sięgamy po utarte strategie działania. które kiedyś nas chroniły. a teraz zamykają w zaklętym kręgu cierpienia i braku satysfakcji z życia.

Dzięki tej książce wyzwolisz się spod zgubnego wpływu swoich doświadczeń – zrozumiesz i przezwyciężysz negatywne wzorce myślenia oraz powiązane z nimi emocje i zachowania. Poradnik. oparty na zasadach terapii schematów – podejścia o udowodnionej wysokiej skuteczności – jest źródłem praktycznej wiedzy i narzędzi. które pomogą ci:

• odkryć. jak niezaspokojone potrzeby z dzieciństwa wpływają na twoje obecne życie.

• zidentyfikować odruchowe strategie radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

• wypracować zdrowe sposoby dbania o siebie i zaspokajania swoich potrzeb.

• rozwinąć umiejętności potrzebne. by odpowiednio reagować na wyzwania i problemy emocjonalne.

Przedstawione w książce techniki i przykłady pomogą ci przerwać autodestrukcyjne błędne koła i utorują drogę do szczęśliwszego życia.

Stań się Zdrowym Dorosłym. który potrafi odpowiednio zadbać o siebie i swoje potrzeby!

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 44.9rytuał przejscia, białe róże z petersburga, ania z zielonego wzgórza streszczenie rozdziałów, filmy neo noir, yalom istoty ulotne, tarot thota, trzydziesta pierwsza pdf, jak wynaleźć wszystko, literatura popularnonaukowa, śmierć wrogom ojczyzny, katarzyna marszałek, podróż nieślubna, jest w porządku, yeonmi park przeżyć, koper książki, rycerz i dama, ebooki swiatczytnikow…