ISBN

ISBN

9788726128017: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/strazak-lulek-ewa-nowak-199643u

Cena:


Nie było telefonów? O córkach. ojcach i wynalazkach

Autor: Jan Wróbel

Pasjonująca opowieść o tym. jak wiele z naszego codziennego życia zawdzięczamy historii i dokonaniom wielu osób z odległej przeszłości. Znany historyk. publicysta i wieloletni dyrektor I liceum społecznego ‚Bednarska’ –Jan Wróbel. z charakterystyczną dla niego lekkością i humorem snuje opowieść o relacjach w rodzinie. Na ich tle przemyca wątki z polskiej historii i dokonania naukowców. Uzupełnieniem literackiej zabawy są dowcipne ilustracje Iwony Kazi Kalitan-Młodkowskiej.

‚Nie było telefonów? O córkach. ojcach i wynalazkach’ należy do wyjątkowej serii ‚Czytam sobie z kotylionem’. która została wydana z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Bohaterami są postacie historyczne. które w ciągu ubiegłych 100 lat szczególnie zasłużyły się dla ro

:

Cena:


Wyspy miłości – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Gdy dwóm osadzonym w więzieniu w Kumla udaje się uciec. wiadomość obiega cały kraj.

Zniknęli bez śladu. a władze wydają się sparaliżowane. Gdzie są więźniowie?

Podczas gdy organy ścigania desperacko ich poszukują. uciekinierzy obierają kurs na beztroskie życie na rajskiej wyspie. położonej na południowym Pacyfiku. Liczą na nowe życie w otoczeniu pięknych. wyzwolonych kobiet i dobre jedzenie. Szukają miejsca. w którym chcą zaznać czystej przyjemności.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Ulica Bliska

Autor: Gordon Barbara

Powieść autorstwa Barbary Gordon. jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem ‚kryminału milicyjnego’ – gatunku literatury popularnej. który wykształcił się w tamtym okresie.

Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich. Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL. zwłaszcza. że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji.

„Trzykrotnie tego pamiętnego dla mnie dnia przypomniano mi moją samotność’ – tak swoją historię rozpoczyna Teresa. która mieszka we Wrocławiu przy ulicy Bliskiej pod numerem 56. Po latach ciężkiej. biurowej pracy zostaje zwolniona. więc usiłuje na nowo poukładać sobie rzeczywistość.

Pierwszy dzień „nowego życia’ od początku dostarcza em

5.99: https://woblink.com/ebook/bez-atu-gordon-barbara-199843u

Cena:


ISBN

9788382260526: Wydawnictwo

Format

8.49: https://woblink.com/ebook/stara-bajka-boleslaw-prus-197617u

Cena:


Kraka – opowiadanie erotyczne

Autor: Must Veronica

„Mimo. że próbowałam być opanowana. połączenie z jego siłą było tak wspaniałe. że zupełnie oddałam się spotkaniu ze sztywnym członkiem i energią. którą w sobie miał. Był naprawdę męski.’

Główna bohaterka poznaje Asgera. jednak wszystko kończy się fiaskiem. Jest zbyt gorliwy i pozbawia ją całego pożądania. Ona spotyka innego mężczyznę. ale nie może przestać myśleć o Asgerze. ich drogi wkrótce znów się przecinają. Ku własnemu zaskoczeniu. czuje wtedy pragnienie. nad którym nie ma kontroli. szybko okazuje się. że żadne z nich nie potrafi się opanować. Jego pożądanie staje się jej pożądaniem. a ona jest jak uzależniona. „Kraka’ to nowela o wielkiej namiętności. takiej. której nie można się oprzeć. i której być może w ogóle się nie spodziewamy.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99pwn książki, co warto przeczytać, ślad po złamanych skrzydłach, feinweinblein, pan samochodzik i zagadki fromborka pdf, źródła finansowania samorządu terytorialnego, zew krwi pdf, finanse międzynarodowe pdf, trening autogenny schultza pdf, magdalena boczkowska, cities skyline poradnik, krzysztof bonk, zawsze warto 25, liderki biznesu, felix net i nika oraz trzecia kuzynka, okres wczesnoszkolny, winslow skorumpowani, sławomir kwiecień, mroczna miłość pdf, miłość w powstaniu warszawskim, każde martwe marzenie pdf…