9788366375000

9788366375000

Wydawnictwo: Drageus

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/hajmdal-tom-3-bunt-dariusz-domagalski-153802u: https://woblink.com/product-publication/download/153802/epub

Cena:


Miss Independent

Autor: Joanna Balicka

„Dziecinko. to zabawne. że nie zdajesz sobie sprawy z tego. kim jestem”.

Pierwszy tom serii z motywem gorącego romansu biurowego i fenomen Wattpada!

Sophia Cole. dwudziestojednoletnia studentka zarządzania. otrzymuje niepowtarzalną okazję odbycia stażu w International Finance Center – potężnym holdingu finansowym w Nowym Jorku.

Prezesem wielopokoleniowej korporacji jest dwudziestosiedmioletni Bryson Scott. multimilioner. obiekt pożądania i najbardziej wpływowy biznesmen w Stanach Zjednoczonych.

Mężczyzna traktuje kobiety przedmiotowo. Nie bawi się w uczucia i zobowiązania. Nikt jednak nie wie. że dla niego to nie jest tylko styl życia. Bryson wykorzystuje seks jak używkę. która pozwala mu zapomnieć o mrocznej przeszłości.

Kiedy na jego drodze staje pyskata. młoda studentka. je

Wydawnictwo: PWN

Cena: 39.9jaroslaw bzoma, centrum insignis, zasada samorządności, dziewięć rozmów o aborcji, książki o izraelu, corinne michaels powiedz ze mnie chcesz, bezpieczeństwo sieci komputerowych pdf, perwersyjna miłość, mroz ksiazki, kacper z szuflady, plotkara 2, notatki biologia pdf, wzory i obrazki, terapia schematów przewodnik praktyka, wiek niewinności online, anna boroń kaczmarska, twojanutka, ważne słowa, sztuczna inteligencja pdf, nicholas sparks we dwoje pdf…