ISBN

ISBN

9788328121003: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/historia-pewnego-statku-o-rejsie-titanica-zofia-stanecka-199303u

Cena:


Brühl (Trylogia Saska II)

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Henryk Brühl początkowo był skromnym paziem na dworze Augusta II Mocnego. Przez wiele lat politycznych intryg i manipulacji zyskuje sympatię monarchy. Gdy tron obejmuje August III Brühl z umocnioną już postawą zostaje urzędnikiem. Nowy król nie angażuje się zbytnio w sprawy kraju. więc Brühl wykorzystując sytuację faktycznie przejmuje władzę i zaczyna sprawować własne rządy w Saksonii.

Utwór ten stanowi drugą. po ‚Hrabinie Cosel’. część tzw. trylogii saskiej. która przekonująco przedstawia rzeczywistość dworską za czasów panowania Wettynów.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


ISBN

9788726128208: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/na-ratunek-karuzeli-ewa-nowak-199636u

Cena:


Basia i przyjaciele – Anielka

Autor: Zofia Stanecka

Anielkę. przyjaciółkę Basi wierni czytelnicy serii poznali w tomie „Basia i przedszkole’. Tym razem przyjrzymy się bliżej. jak wygląda jej codzienność. Poznamy rodziców Anielki. odwiedzimy ich mieszkanie na poddaszu i przekonamy się. że każda rodzina nieco się od siebie różni. Lektura książki o Anielce może być doskonałym pretekstem do rozmowy na temat weganizmu. artystycznym stylu życia. a także o nieśmiałości. marzeniach i tęsknocie za kimś bliskim. W trudnych chwilach Anielka może liczyć na wsparcie swojej przyjaciółki – przecież to właśnie przyjaźń rozgrzewa nasze serca!

Nowa seria o Basi i jej przyjaciołach dla nieco starszych czytelników pozwoli dzieciom dorastać w świecie ulubionej bohaterki. poznając bliżej przygody jej przyjaciół: Antka. Anielki. Titego. Janka. Luli i

4.99: https://woblink.com/ebook/basn-o-swietym-spokoju-zofia-stanecka-199683u

Cena:


ISBN

9788726128109: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/piesn-o-sowie-jaroslaw-gorski-199551u

Cena:


ISBN

9788711728390: Wydawnictwo

Format

7.99: https://woblink.com/ebook/teatr-milosci-cartland-barbara-199374u

Cena:


ISBN

9788711726457: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/zew-milosci-cartland-barbara-199382u

Cena:


Kłamca

Autor: Tomasz Białkowski

Przed znanym warszawskim dziennikarzem śledczym Pawłem Werensem kolejne zawodowe wyzwanie. Sprawy komplikują się już na samym początku. gdy okazuje się. że morderca wybrał na swoje ofiary osoby z najbliższego otoczenia Werensy. Ofiarą padł znany z „Drzewa morwowego’ stryj dziennikarza wraz z żoną. Na plecach mężczyzny zabójca umieścił tajemniczy napis: Szadrak.

A to dopiero początek serii morderstw. Paweł Werens rozpoczyna śledztwo. które ponownie prowadzi go do wydarzeń sprzed lat. Czy uda mu się wyśledzić i zatrzymać zabójcę nim zginie kolejny człowiek?

„Kłamca’ to drugi tom z trylogii Tomasza Białkowskiego o dziennikarzu śledczym Pawle Werensie. Pierwszy tom nosi tytuł „Drzewo morwowe’. zaś zwieńczeniem serii jest najnowsza powieść „Król Tyru’.

Wydawnic: https://woblink.com/ebook/na-dnie-upadku-daniel-bachrach-199342u

Cena:ile ważą chmury, szczęście diabła pdf, uzdrawianie duszy, laila shukri kim jest, zespół sjogrena leczenie biologiczne, pracownik umysłowy, baron cohen, odwaga bycia nielubianym pdf, pdf do pobrania za darmo po polsku, poradnik majstra, zatoka świń książka pdf, kasacja remigiusz mróz pdf, ekshibicjonizm internetowy…