Niewidzialny w sieci.

Niewidzialny w sieci.

Autor: Kevin Mitnick

Każdy twój ruch w sieci jest monitorowany i zapisywany. a twoja prywatność nieustannie zagrożona. Potężne korporacje. rządy oraz cyberprzestępcy chcą wiedzieć. co robisz. i odpowiednio to wykorzystać. Kontrolują cię. by sprzedawać twoje dane w celach reklamowych czy wpływać na podejmowane decyzje. Chcą infiltrować twoje życie osobiste. a nawet cię okraść. Kevin Mitnick uczy sztuki bycia niewidzialnym w sieci. dzięki której będziesz mógł chronić siebie i swoją rodzinę.

– Stwórz odporne na złamanie hasło

– Dowiedz się. czego nie należy robić na firmowym komputerze czy drukarce

– Naucz się rozpoznawać zainfekowane e-maile i ataki phishingowe

– Zabezpiecz swoje konto bankowe przed atakami hakerskimi

– Ochroń swoje dzieci przed niebezpiecznymi działaniami cyberprzestę

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Projekt Prawda

Autor: Mariusz Szczygieł

„Prawdy wyczute. prawdy wyczytane. prawdy wykradzione…” – jeden z czołowych polskich reportażystów odsłania się przed czytelnikami w fascynującym polowaniu na prawdę – o sobie i o nas. Bo co człowiek – to inna prawda.

„Projekt: prawda” to pozycja. jakiej na polskim rynku wydawniczym jeszcze nie było. Książka ta jest kolażem. na który składają się miniatury Mariusza Szczygła z własnego i cudzego życia oraz powieść z 1959 roku „Portret z pamięci” zapomnianego dziś pisarza Stanisława Stanucha.

Szczygieł stawia swego rodzaju pomnik tej przebrzmiałej. ale cenionej kiedyś powieści. porównywanej w latach 60. z dziełami Sartre’a czy Camusa. Jeszcze się nie zdarzyło – uważa pomysłodawca projektu – żeby autor. którego zafascynuje jakaś książka.

Wydawnictwo: Liber Novus

Cena: 29.99


Coś tu nie gra

Autor: Joanna Szarańska

Teatr w Lipówce? Tego jeszcze nie grali! 

Gdy Zojka zabiera się do pisania artykułu o amatorskiej grupie teatralnej. to musi oznaczać kłopoty. Już podczas castingu dochodzi do awantury. a wkrótce potem aktorka obsadzona w głównej roli ulega wypadkowi. Komu zależało na tym. żeby wykluczyć ją z przedstawienia? Zojka postanawia to sprawdzić i zastąpić ją na scenie.

Tymczasem aspirant Chochołek bardziej niż śledztwem jest zainteresowany własnym życiem osobistym. By wejść na wyższy poziom związku. musi zostać przedstawiony mamie swojej wybranki. Przyszła teściowa najwyraźniej chce się przekonać. czy policjant sprawdzi się w roli męża. Tylko jak Chochołek ma się jej przypodobać. gdy zachowuje się jak słoń w składzie porcelany?

Czy ta komedia może nie skończyć się dramatem? https://woblink.com/product-publication/download/2979/epub: 1

Cena:


Szczęście na wagę

Autor: Agnieszka Olejnik

Czy rozbitą brakiem empatii i szczerości rodzinę można ponownie scementować wspólnym szczęściem? Czy ludzie. którzy stali się dla siebie obcy. mogą odbudować relacje i zacząć wszystko od nowa? Ewa jest żoną i matką. całkowicie poświęconą rodzinnym obowiązkom. Jako dojrzała kobieta uświadamia sobie. że przestała realizować własne marzenia i czerpać radość z życia. Jej nie-szczęście pogłębiają rodzinne troski: miłość w małżeństwie dawno wygasła. natomiast nastoletnia Klaudia ukrywa przed rodzicami swoje problemy i odrzuca wszelką pomoc. Gdy Ewa dowiaduje się o chorobie córki. postanawia zawalczyć o ich wspólne szczęście. Zdrową dietą i treningiem fizycznym chce przywrócić równowagę w życiu Klaudii i ponownie zbliżyć się do córki. Pragnie. by to była ich wspólna terapia. W tym samym czasie Ewa poznaje mężczyznę. który może być szansą na jej własne szczęście. Agnieszka Olejnik po raz kolejny z ogromną wnikliwością opisuje prywatne dramaty ludzi. które są w istocie uniwersalnymi problemami. dotyczącymi każdego z nas. Szczęście na wagę to powieść przełamująca stereotypy i pokazująca. jak ważna jest harmonia między poświęceniem dla innych a troską o samorealizację.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9świątobliwość, popularyzowanie, pan tadeusz mp3, romeo i julia mp3, agnieszka krawczyk magiczne miejsce, ucieczka od wolności fromm, fałszywa pandemia ebook, w ogniu namiętności pdf, maciej m, byłam służącą w arabskich pałacach audiobook, urzekająca. odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy, trzepot skrzydeł grochola, ginekologia pdf, dwór szronu i blasku gwiazd chomikuj, anna jelonek, sycylijczyk, wyzsza szkoła policji w szczytnie, bestia studium zła pdf, tomasz a kempis o naśladowaniu chrystusa pdf, demony wojny, jakub firlus…