The Perfect Game. Tom 1. Rozgrywka

The Perfect Game. Tom 1. Rozgrywka

Autor: J Sterling

On jest rozgrywką. w którą ona jeszcze nie grała.

Kiedy Cassie poznaje w college’u Jacka. postanawia omijać go szerokim łukiem. Gwiazdor drużyny baseballowej uosabia wszystko. czego dziewczyna nie znosi w facetach – jest przystojny. uwodzicielski. pewny siebie. ma wielkie ego i… zabójczo piękne oczy. Sprawy się komplikują. kiedy Jack zaczyna zwracać na Cassie szczególną uwagę. Co tak naprawdę kryje się za jego zainteresowaniem? Czy ma ono jakiś związek z przeszłością dziewczyny? Ile można poświęcić. aby być z ukochaną osobą?

Zapnij pasy! Przejażdżka z The Perfect Game. Rozgrywka sprawi. że serce nieraz zabije ci szybciej. Czasem życie to prawdziwy rollercoaster.

***

The Perfect Game #1. Rozgrywka porwie cię i nie wypuści przez najbliższych parę godzin! Niesa

29.9: https://woblink.com/ebook/scigana-lisa-harris-153751u

Cena:


Okna z widokiem na Weronę

Autor: Hanna Kowalewska

NOWA POWIEŚĆ Z BESTSELLEROWEGO CYKLU O ZAWROCIU

Dom. który zniknął.

Wiolonczelistka. która gra na uczuciach innych.

Sekrety. których nikt nie chce zdradzić.

Nudny luty na prowincji? Nic z tego. Gdy tylko Paweł wyjeżdża w sprawach rodzinnych i zawodowych do Paryża. Matylda trafia na trop kolejnej tajemnicy. Należąca do Zawrocia Werona. pokryta bluszczem posesja wraz z jeziorkiem w kształcie podkowy. przyciąga ją jak magnes. Matylda szybko jednak pojmuje. że sekrety Werony nie będą tak łatwe do odkrycia ani tak przyjemne. jakby sobie tego życzyła. Zmowa milczenia i ostrzeżenia nie są jednak w stanie powstrzymać Matyldy przed dociekaniem prawdy o wydarzeniach sprzed lat. które zmieniły życie bliskich jej osób.

Czy uda się jej odkryć prawdę. gdy nikt nie chce jej w tym pomóc?

Czy zdoła naprawić to. co zostało zniszczone?

Okna z widokiem na Weronę to opowieść o zmaganiu się z rzeczywistością i splątaniu ludzkich losów oraz o tym. jak przeszłość nieodwracalnie wpływa na naszą teraźniejszość.

W tej powieści ogień płonie nie tylko w kominku. gotowy niszczyć i spopielać. Zawrocie jednak pozostaje niezmiennie azylem. światem jak ze szklanej kuli. w której śnieg wiruje tylko przez chwilę.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


ISBN

9788381795128: Wydawnictwo

Format

Wydawnictwo: Inkpad

Cena: 9.9


Farmaceuta z Auschwitz

Autor: Posner Patricia

Kiedy przeciętny człowiek staje się oprawcą…

Przejmujący reportaż historyczny o Victorze Capesiusie. uprzejmym przedstawicielu farmaceutycznym. który po wcieleniu do SS z czasem stał się głównym aptekarzem w Auschwitz. Opowieść o człowieku. który z obojętnością przeprowadzał selekcje nowo przybyłych więźniów. odmawiał wydawania chorym potrzebnych im leków i rozdzielał cyklon B używany w komorach gazowych – gromadząc przy tym fortunę ze zrabowanych kosztowności i wyrwanych złotych zębów. Po wojnie konsekwentnie wypierał się swoich zbrodni. próbował manipulować świadkami w czasie procesów i śmiał się w twarz ofiarom. W więzieniu spędził jedynie niewielką część zasądzonego wyroku i dożył spokojnej starości otoczony szacunkiem sąsiadów… Farmaceuta z Auschwitz

Wydawnictwo: Inkpad

Cena: 9.9


Hajmdal. Tom 3. Bunt

Autor: Dariusz Domagalski

Potężny drednot „Hajmdal” zostawia za sobą księżyce Monarchy i przemierza olbrzymie terytorium Cesarstwa Bahiriańskiego. gdzie w każdym systemie czyha flota nieprzyjaciela. Admirał Nathaniel Kashtaritu podejmuje ryzykowną grę z wrogiem. Stawką jest śmierć albo ocalenie. 

Wśród załogi. zmęczonej i zniechęconej. zaczynają się skrywane szepty. tajne spotkania. knowania i intrygi. 

Na pokładzie wybucha bunt. 

Tymczasem gdzieś w nieznanej przestrzeni. na żyjącym okręcie Khon-Ma. ludzie budzą się z letargu. Próbują zrozumieć. co się stało. Wśród pytań bez odpowiedzi jasne jest tylko jedno. Toch-em umiera.

Jak potoczą się losy Federacji Terrańskiej? Czy Ezra Leahy i jego towarzysze przetrwają nadciągającą burzę?

Kosmos skrywa niezgłębione sekrety.

29.9: https://woblink.com/ebook/egomaniac-vi-keeland-34746u

Cena:


Filia

Format: EPUB.MOBI

24.9

1:

Cena:


Rozwój taktyki w ciągu Wielkiej Wojny

Autor: William Balck

Generał porucznik William Balck (1858–1924) był niekwestionowanym autorytetem w sprawach taktyki jeszcze przed I wojną światową – nie tylko w Niemczech ale i w całym ówczesnym świecie. Jego książki – a przede wszystkim wielotomowa „Taktyka”. wydawana wielokrotnie do 1915 r. – cieszyły się dużą popularnością wśród oficerów i tłumaczone były na wiele języków. W czasie Wielkiej Wojny Balck dowodził najpierw brygadą na froncie wschodnim. a potem różnymi dywizjami na froncie zachodnim. Wielokrotnie wyróżnił się w walce i odznaczony został najwyższym niemieckim orderem Pour le Mérite.

Po zakończeniu wojny generał Balck postanowił opisać to co wydarzyło się w sferze taktycznej w latach 1914–1918. „Rozwój taktyki w ciągu Wielkiej Wojny”. po raz pierwsz

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 25.9funkcja kompensacyjna, trylogia husycka audiobook download, nora roberts w ukryciu, jarema psychiatria pdf, weźmisz czarno kure audiobook, kumpel czasopismo, ukraina zbrodni, ryder la casey pdf, zabłądziłam olejnik, dietoterapia książka, przystosowanie społeczne, roland lazenby, aleksandra lemańska, książka ebook, barcelona stolica polski, władca much pdf, libraibuk…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin