Różaniec

Różaniec

Autor: Grzegorz Ryś

Osobiste. oparte na słowie Bożym rozważania arcybiskupa Grzegorza Rysia do poszczególnych tajemnic czterech części Różańca.

abp Grzegorz Ryś – ceniony duszpasterz. wykładowca. rekolekcjonista. od 2011 przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji. od 2017 arcybiskup metropolita łódzki. jeden z najbardziej lubianych polskich biskupów.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 24.9


Tajemniczy mężczyzna

Autor: Kristen Ashley

Gwendolyn Kidd spotkała mężczyznę swoich marzeń. Jest przystojny. seksowny. a to. co zaczęło się od nocy wypełnionej anonimową rozkoszą. przeistoczyło się w trwający już półtora roku namiętny romans.

Rzeczywiście – to dość niezwykłe. że On zjawia się wyłącznie nocą. ale Gwen ma pewność. że jest tym jednym. i nawet nie próbuje mu się oprzeć…

Niestety w życiu dziewczyny zaczynają się dziać także niepokojące rzeczy: Gwyn wpada w oko przystojnemu przywódcy bandy motocyklistów. zwraca też na siebie uwagę bezwzględnych gangsterów. Jakby tego było mało. zaczyna się nią interesować pewien czarujący policjant z Denver.

Wtedy do akcji wkracza Tajemniczy Mężczyzna. Czy jednak odsiecz nie przybędzie za późno?

Pierwszy tom bestsellerowej serii. w której zagadki. ta

28.99: https://woblink.com/ebook/rok-w-poziomce-katarzyna-michalak-29912u

Cena:kryminał pod psem, ebook, siostra księżyca pdf, ksiązki online, uruszczak historia państwa i prawa polskiego, prince of persia piaski czasu poradnik, życie duchowe bez trików i skrótów, lidia cierpiałkowska psychopatologia, inna max czornyj, uwierz w miłość, marcin rusnak, tonąca w błękicie pdf doci, marcin wojcieszak, duma o wacławie rzewuskim…