Wyspa miłości – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Wyspa miłości – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Sir Robert Westbury jest ojcem dwóch córek. Jedna z nich olśniewa urodą. druga zaś jest rezolutna. Między siostrami toczą się nieustanne stroje. w których starsza Lidia zazwyczaj ustępuje młodszej i urodziwej Helozie. Ojciec faworyzuje Heloizie. dla której planuje świetlana przyszłość u boku hrabiego. Lidia zaś jest odpowiedzialna za pilnowanie spraw domowych i czuje się wykorzystywana przez ojca. któremu musi stale usługiwać i opiekować się swoją młodszą siostrą .W rodzinie pojawia się zamożny hrabia. który planuje poślubić Heloizę. Wszyscy udają się w podróż do Nowego Jorku. W trakcie podróży Lidia i hrabia znajdują wspólny język. co nie podoba się Heloizie. która staje się zazdrosna. Co więcej dochodzi do wypadku na morzu. U wybrzeży Hawajów przyjdzi

29.9: https://woblink.com/ebook/bez-powrotu-mia-sheridan-192365u

Cena:


Sześćdziesiąt cztery – opowiadanie erotyczne

Autor: Jones Julie

Barrie i Jonathan właśnie wzięli ślub. Wszystko wydaje im się nowe. Ich pierwszy poranek. pierwszy pocałunek. pierwsze rżnięcie… A jednak. niektóre rzeczy są naprawdę nowe. Chociażby to. jak Jonathan świntuszy. I to. jak przejmuje kontrolę. To Barrie zawsze dominował i pieprzył Jonathana. Ale jak mógłby odmówić mężczyźnie swoich marzeń? I czemu w ogóle miałby to robić?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Taniec pszczół

Autor: Sabina Waszut

1 września 1939 roku skończył się świat. Chcemy opowiedzieć o tej apokalipsie. O bohaterstwie zwykłych ludzi. O zdradzie zwykłych ludzi. O unikaniu śmierci cudem. O niemożności uniknięcia śmierci cudem. O strachu. O miłości zwyciężającej strach. O zwieńczonych drutem kolczastym murach. które wznieśli ludzie i uwięzili za nimi innych ludzi. O wyrównywaniu rachunków za zbrodnie. co też jest przecież zbrodnią.

Bohaterka jednego z opowiadań mówi o pszczołach. Pszczoły tańczą. by przeżyć i ocalić cały rój. Wsłuchajmy się we wskazówki. jakich udzielają nam na kartach tej książki zwykli ludzie. Bezimienna Żydówka z getta w Otwocku rozumiejąca. że jej życie niewarte jest życia. Layka gotowa spędzić kilka dni w zimnym jeziorze. byle uchronić córkę przed śmiercią. Niemka sprzeniewierzająca się ideologii. by ratować ukochanego. Mała Renate uciekająca przed Armią Czerwoną. Mura. Cyganka. patrząca na poniżenie najbliższych… One i wielu innych – jak pszczoły – alarmują. Ostrzegają. Dają przykład.

Patrzmy. jak tańczą.

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 32


https://woblink.com/product-publication/download/197104/epub

1:

:

Cena:język niemiecki effekt 1, audiobook komedia, inna historia, heliodor muszyński, audiobooki za darmo do słuchania, perfekcyjne kłamstwo, zwariowałam, autyzm przyczyny symptomy terapia, andrzej miszczuk, milton friedman książki, 365 dni ebook za darmo, pocałunek zdrajcy 2, ken follett świat bez końca, biała gorączka książka, zanim wyjedziesz w bieszczady, ten dzień pdf pobierz za darmo, przewodnictwo w unii europejskiej, 365 dni ebook, wydawnictwo księgarnia akademicka…