Sukces jest w twoich rękach

Sukces jest w twoich rękach

Autor: Alfred J. Palla

W ramach serii Skarby Mądrości ukazał się pierwszy tom: Sukces jest w twoich rękach – Alfred J. Palla

 

 • Czy znasz swój talent?
 • Czy sprecyzowałeś życiową misję?

W dużej mierze to determinuje. co będzie sukcesem dla ciebie.

Każdy ma talent. Jego wielkość nie ma znaczenia jak to. co z nim robimy. Ludzie sukcesu o jakich piszę w tej książce. różni od pozostałych raczej praca nad swoim talentem. niż wyjątkowe zdolności. Nawet tak genialny artysta. jakim był Michał Anioł. powiedział: „Moje mistrzostwo. o gdybyż tylko ludzie wiedzieli. ile wysiłku i ciężkiej pracy kosztuje. nie wydawałoby im się aż tak cudowne”. 

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania m. in.: 

 • Jak czerpać kor

  :

  Cena:


  ISBN

  9788366232495: Wydawnictwo

  Format

  34.9: https://woblink.com/ebook/zjadanie-zwierzat-jonathan-safran-foer-153954u

  Cena:


  https://woblink.com/product-publication/download/161427/pdf

  1:

  :

  Cena:


  ISBN

  9788365648952: Wydawnictwo

  Format

  59: https://woblink.com/ebook/sztuczna-inteligencja-w-kreowaniu-wartosci-organizacji-wodecki-andrzej-154183u

  Cena:


  Z Bożej łaski Jadwiga. król

  Autor: Zuzanna Orlińska

  Żyła sobie raz królewna. która mieszkała w zamku na wysokim wzgórzu. a strzegł jej straszny smok… I na tym by się pewnie skończyło. gdyby to była baśń. Ale to prawdziwa historia – dużo ciekawsza od bajek. Żaden bajkopisarz nie wymyśliłby. że dziesięcioletnia dziewczynka zostanie królem Polski. Ani że zamiast pięknego księcia poślubi dzikiego poganina. Jeśli dodamy do tego krzyżackiego szpiega. dworskie intrygi. kilka kropel trucizny i parę diabłów. okaże się. że życie w XIV wieku naprawdę było pełne przygód. A smok? Bez obaw. on też się pojawi!

  Wydawnictwo: Literatura

  Cena: 22.9  edgar allan poe opowieści miłosne śmiertelne i tajemnicze, marzena kordela, mankiw makroekonomia, neverwinter nights 2 wrota zachodu, opowieści buddyjskie, agnes michał wiśniewski, anna augustyn, paradoks szympansa pdf, analiza finansowa przedsiębiorstwa pdf, szklany tron książki, bear grylls nie żyje, dziady cz 2 tematy wypracowań, podstawy ekonomii książka, david silverman, na głowie komandosa krzyżówka, pan samochodzik i człowiek z ufo pdf, wydawnictwo tajfuny, jedz by pokonać chorobę, artur paszczak, las na granicy światów…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin