:

:

Cena:


(Nie)piękność

Autor: Natasza Socha

Nasturcja ma dwadzieścia osiem lat i piękne imię. choć sama czuje się kwintesencją brzydoty. W czasach. gdy uroda determinuje wszystko. Nasturcja coraz bardziej zamyka się w sobie. Flirtuje przez Internet z nieznajomymi mężczyznami. uwodząc ich pod maską anonimowości. Czterdziestopięcioletnia Paulina jest jej całkowitym zaprzeczeniem. Pod każdym względem zdaje się być ideałem piękna. choć nikt nie wie ile ją to kosztuje i jak bardzo czuje się samotna. Jej każdy kolejny związek kończy się katastrofą. Drogi obu kobiet przecinają się pewnego dnia. by uroda i brzydota mogły się przeniknąć i pomóc sobie wzajemnie. Co tak naprawdę wyznacza współczesne kanony piękna? Czym jest atrakcyjność? Jak bardzo czujemy się dobrze sami ze sobą? Czy mężczyźni faktycznie szukają kobiet nieskazitelnych? Niepię

27.9: https://woblink.com/ebook/furia-brown-sandra-edyta-jaczewska-178146u

Cena:


Spełnij prośbę Matki

Autor: Lidia Anna Waśko

13 czerwca 1917 roku. w czasie drugiego objawienia. Maryja powiedziała Łucji: „Jezus chce posłużyć się̨ Tobą. aby ludzie mnie poznali i pokochali. Chciałby ustanowić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca”. Po tych słowach trójka pastuszków zobaczyła serce Maryi otoczone cierniami.

W następnym miesiącu. 13 lipca 1917 roku Matka Boża wyjaśniła. że Bóg ratując grzeszników wpadających do czeluści piekielnych. chce ustanowić na świecie nabożeństwo do jej Niepokalanego Serca.

Już po śmierci Franciszka i Hiacynty Łucja wstąpiła w 1925 roku do zakonu doroteuszek w Ponteverdzie. Tam. 10 grudnia 1925 roku. ukazała jej się̨ Matka Boża z Dzieciątkiem Jezus i znowu pokazała otoczone cierniami serce. a Jezus powiedział: „Oto Serce twej Najświętszej Matki. otoczone cierniami. którymi niewdzięczni ludzie ranią̨ Je wciąż̇ na nowo. a nie ma nikogo. kto by przez akt wynagrodzenia te ciernie powyciągał”.

O nabożeństwo pierwszych sobót upomniał się̨ jeszcze Jezus 15 lutego 1926 roku. a 13 czerwca 1929 roku przypominała o nim wizjonerce Maryja. W nocy z 29 na 30 maja 1930 roku Pan Jezus powiedział Łucji. że grzechy przeciw Jego Matce obrażają̨ Boga. a Ona. troszcząc się o zbawienie grzeszników. prosi o ich zadośćuczynienie.

Są cztery warunki nabożeństwa w intencji wynagradzającej: spowiedź. Komunia Św.. odmówienie jednej części Różańca i 15-minutowa medytacja nad wybranymi tajemnicami różańcowymi. Najtrudniejszy do spełnienia wydaje się ten ostatni.

Mamy nadzieję. że niniejsza książka pomoże go skutecznie wypełnić.

‚Łudziłby się̨ ten. kto sądziłby. że prorocka misja Fatimy została zakończona.’

Benedykt XVI 13 maja 2010 roku. w Fatimie

‚Dr Lidia Anna Waśko. autorka niniejszej książki. wkłada nam do ręki bezcenną pomoc. kiedy chcemy w duchu modlitwy i w jedności z Matką Najświętszą medytować nad kolejnymi tajemnicami różańcowymi. i w ten sposób pogłębiać się̨ w tym wszystkim. co stanowi samą istotę̨ naszej wiary. a zarazem żeby w ten sposób jeszcze bardziej uszlachetniać naszą różańcową modlitwę̨. Niech sam Bóg jej wynagrodzi pracę nad tą książką̨.’

Jacek Salij OP

‚Spójrz. Serce moje otoczone jest cierniami. którymi niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewdzięczność stale Je ranią̨. Przynajmniej ty staraj się̨ mnie pocieszyć i przekaż wszystkim. że w godzinie śmierci obiecuję przyjść na pomoc z wszystkimi łaskami tym. którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź. przyjmą̨ Komunię świętą̨. odmówią̨ jeden Różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą̨ w intencji zadośćuczynienia”.

Matka Boża 10 grudnia 1925 roku. Pontevedra

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 22.99


https://woblink.com/product-publication/download/177852/epub

1:

:

Cena:


:

:

Cena:na krańce świata, doktor dolittle i jego zwierzęta pdf, neonatologia książka, baśniobór ebook, malgorzata niezabitowska, pokolenie ikea audiobook chomikuj, anna leś, allen eskens, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook cały za darmo, gęsia skórka książki, podstawy biotechnologii przemysłowej, kolej podziemna książka, goethe książki, klasyfikacja budżetowa paragrafy 2019, oczami radzieckiej zabawki, psychologia poznawcza nęcka, niedokończona baśń, ricky griffin, uwieść ochroniarza pdf doci, obsesja helen hardt…