ISBN

ISBN

9788324072040: Wydawnictwo

Format

33.99: https://woblink.com/ebook/glos-sumienia-danielle-steel-178072u

Cena:


1

:

:

Cena:


Niemcy. Opowieści niepoprawne politycznie cz.III

Autor: Piotr Zychowicz

Najbardziej niewygodne prawdy o niemieckiej historii. kontynuacja bestsellerowych „Żydów” i „Sowietów”

Trzecia po bestsellerowych Żydach i Sowietach książka z niepoprawnego politycznie cyklu autora Obłędu ’44 i Paktu Ribbentrop–Beck. W Niemcach Piotr Zychowicz jak zwykle zmusza czytelnika do przemyślenia i ponownej oceny spraw – jak nam wmawiano – nie podlegających dyskusji. Burzy mit Hitlera ultraprawicowca. w rzeczywistości zatwardziałego lewaka. Pisze o fatalnych błędach Niemców we wschodniej Europie. gdzie początkowo witani jak wyzwoliciele. swoją ludobójczą polityką zaprzepaścili szansę na błyskawiczne pokonanie Sowietów. Szuka źródeł niemieckiego rasizmu w południowej Afryce i spiera się z Davidem Irvingiem. historykiem skazanym za negowanie Holokaustu. Pisze o Polakach w Afrikakorps. domu publicznym w Auschwitz oraz o hinduskich esesmanach. Prowadzi czytelnika przez pola bitew i obozy śmierci. zagląda do gabinetów nazistowskich ideologów i sztabów sił zbrojnych. A nade wszystko zastanawia się. jak do tego wszystkiego mogło dojść… 

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 38.9


https://woblink.com/product-publication/download/30283/epub

1:

:

Cena:


Drugi brzeg

Autor: Joanna Jax

„Drugi brzeg” to poruszająca historia rodziny w czasach. gdy każdy dzień był niewiadomą. Rodzina Niemojskich próbuje odnaleźć się w trudnej rzeczywistości 1920 roku.

Osiemnastoletnia Wiktoria po ciężkiej chorobie wkrótce opuści swoją ukochaną Warszawę i wyjedzie na wieś. Starszy z braci – Fryderyk – po wojnie pozostaje żołnierzem i wiąże swoją przyszłość ze służbą. Młodszy – Gustaw – myśli tylko o dobrej zabawie i hulaszczym życiu. Ksawery. głowa rodu. wraca do zdrowia po walce podczas wojny. Natomiast matka – Hortensja – udziela się charytatywnie i dba o domowe ciepło. 

Jak potoczy się rodzinna historia? Z jakimi wydarzeniami będą zmuszeni zmierzyć się bohaterowie? Jak losy Polski wpłyną na życie rodu Niemojskich?

W trudnych czasach… rodzina jest siłą!

:

Cena:


Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną

Autor: Dorota Masłowska

Nowe wydanie najbardziej znanej książki Doroty Masłowskiej!

Debiutancka powieść Doroty Masłowskiej uchodzi wciąż za wielką polską sensację literacką. Książka ta sprzedała się w ogromnym nakładzie i wzbudziła żywe zainteresowanie zagranicznych wydawców. Autorka w 2002 roku wstrząsnęła polskim życiem literackim bestsellerem. który napisała. przygotowując się do matury. Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną to chłodne spojrzenie na życie zdezorientowanej młodzieży z blokowiska. żyjącej od imprezy do imprezy. w świecie narkotyków. seksu i światopoglądowego nonsensu. Debiutancka powieść młodziutkiej autorki stała się z dnia na dzień zarówno literackim skandalem. jak i kultową książką pokolenia.

Powieść została wyróżniona paszportem ‚Polityki’ i nagrodą publiczności Nike 2002.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 21


ISBN

9788381473705: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/po-drugiej-stronie-tom-ii-agnieszka-janiszewska-145232u

Cena:ludzie gady, proletaryzacja, audiobook kamienie na szaniec cała książka chomikuj, dieta dla mózgu pdf, kapłony i szczeżuje, bohaterowie magicznego drzewa, sharon bolton, wyka kazimierz, guillaume musso zjazd absolwentów, wykres scatcharda, joanna sarbiewska, a gdyby tak…, nagroda zajdla, mock. ludzkie zoo, transport drogowy pdf, daria skiba, do wszystkich chłopców których kochałam ps, ewa bartos, marek zaremba książki…